Wpis z mikrobloga

#ruchajzbadoo

Zbudowałem związek. Tak, ona myśli już o mnie mega poważnie. Ostatnio się widzieliśmy - nie było seksu, nawet nie dąrzyłem do niego... Wydaje mi się, że ona bardziej potrzebowała kontaktu fizycznego, ale ją trochę hamowałem. Przyjąłem strategię, że sprawię, ze będzie głodna i jak już będzie bardzo głodna to dam jej s--s :) Ostatnio randka była bardzo podobno, to co mogę napisać to po pierwsze, że przyniosła dla mnie żelki i cydr (zajebisty), no i klasyk film i potem spanie. Było trochę macanka, ale nic wielkiego. Mysli o mnie baaaaardzo poważnie, raz się zapomniała i zaczęła mówić o nas jako o małżeństwie. Potem się jej przypomniało, że jednak przy niej jestem i poprawiła się na "znaczy Twoja przyszła żona", ale ja to zauważyłem. Sprowokowałem tez małą "kłótnię", znaczy odwróciliśmy się od siebie i to ona pierwsza się odwróciła i powiedziała, że nie może się na mnie gniewać, więc mam przewagę.

Z pozostałymi raczej d--a. Z grubą mi się nic nie chciało. Z tą dwumetrową ostatnio chciałem coś ponaprawiać, ale jest bardzo chłodna, więc NEXT.

No i w sumie NEXT jest. Wszedłem ostatnio na badoo i było #podrywajzwykopem, pogadałem z jedna laska dosłownie na chwile, potem ona widziala, ze jestem dostępny, ale jej nie odpisałem, więc potem rzuciłem, żeby dała mi swojego facebooka to będzie wygodniej. Dała. Dzisiaj z nią pogadałem i raczej zajeste reakcje, więc może coś będzie. Figura naprawdę zajebista, c---i spoko. Twarz na połowie zdjęc tez całkiem zajebista, na drugiej połowie słabsza, więc pewnie zależy jak się pomaluje, ale do ruchania spoko. Miala jakiś bardzo dlugi związek - nie drazylem tematu, ale cos wspomniała - wiec raczej nikle szanse, ze kolejna dziewica i mysle, ze może porucham. Co prawda ona tez raczej będzie szukac związku, ale kto by się tym przejmował...

Pozdro!

Generalnie nie jest źle. Może nie rucham, ale fajnie spędzam czas i zabawa w związek mi się podoba :)
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach