Wpis z mikrobloga

#ruchajzbadoo

Zbudowałem związek. Tak, ona myśli już o mnie mega poważnie. Ostatnio się widzieliśmy - nie było seksu, nawet nie dąrzyłem do niego... Wydaje mi się, że ona bardziej potrzebowała kontaktu fizycznego, ale ją trochę hamowałem. Przyjąłem strategię, że sprawię, ze będzie głodna i jak już będzie bardzo głodna to dam jej seks :) Ostatnio randka była bardzo podobno, to co mogę napisać to po pierwsze, że przyniosła dla mnie żelki i cydr (zajebisty), no i klasyk film i potem spanie. Było trochę macanka, ale nic wielkiego. Mysli o mnie baaaaardzo poważnie, raz się zapomniała i zaczęła mówić o nas jako o małżeństwie. Potem się jej przypomniało, że jednak przy niej jestem i poprawiła się na "znaczy Twoja przyszła żona", ale ja to zauważyłem. Sprowokowałem tez małą "kłótnię", znaczy odwróciliśmy się od siebie i to ona pierwsza się odwróciła i powiedziała, że nie może się na mnie gniewać, więc mam przewagę.

Z pozostałymi raczej dupa. Z grubą mi się nic nie chciało. Z tą dwumetrową ostatnio chciałem coś ponaprawiać, ale jest bardzo chłodna, więc NEXT.

No i w sumie NEXT jest. Wszedłem ostatnio na badoo i było #podrywajzwykopem, pogadałem z jedna laska dosłownie na chwile, potem ona widziala, ze jestem dostępny, ale jej nie odpisałem, więc potem rzuciłem, żeby dała mi swojego facebooka to będzie wygodniej. Dała. Dzisiaj z nią pogadałem i raczej zajeste reakcje, więc może coś będzie. Figura naprawdę zajebista, cycki spoko. Twarz na połowie zdjęc tez całkiem zajebista, na drugiej połowie słabsza, więc pewnie zależy jak się pomaluje, ale do ruchania spoko. Miala jakiś bardzo dlugi związek - nie drazylem tematu, ale cos wspomniała - wiec raczej nikle szanse, ze kolejna dziewica i mysle, ze może porucham. Co prawda ona tez raczej będzie szukac związku, ale kto by się tym przejmował...

Pozdro!

Generalnie nie jest źle. Może nie rucham, ale fajnie spędzam czas i zabawa w związek mi się podoba :)
  • 41
@Sudokuu: Na to mogę już odpisać. 174. Jestem szczupły, ale raczej dobrze zbudowany. Czasem mi się wydaje, ze jestem bardzo przystojny, ale raczej nie wyglądam jednak jak model. Raczej dobrze się ubieram, bajerka jest. Póki co tyle, jak napiszę parę zdań o sobie to będzie bardziej szczegolowo.