Wpis z mikrobloga

Mazzarri nie jest już trenerem Interu. To wszystko tydzień przed okresem bardzo ciężkich meczów z Milanem, Romą i Udinese. Mimo wszystko chyba żaden kibic Nerazzurrich nie marzył o lepszej niespodziance w ten szary listopadowy dzień.

Podobno następcą ma być Mancini, a w grafice przedstawiono ustawienie jakim ma grać jego Inter

#mecz #inter #seriea
Rizzo - Mazzarri nie jest już trenerem Interu. To wszystko tydzień przed okresem bard...

źródło: comment_8LEvFeXRwya6wzi4l0u0wQ3m3F5afDWk.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rizzo: fuck sake, serio?

Co za zjazd.

W Napoli mial wszystko, kochali go kibice, był tylko kilka kroków za Juve. Później wybierał w wielu klubach, między innymi Romie i Interze, wybrał Inter, bo dawali mu trochę więcej, niż w Romie i Napoli, no i wyleciał po roku...
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Wyleciał po roku i 4 miesiącach, podczas których Inter stoczył się tak, że patrzę na jego mecze przez palce, z wielkim bólem. A w napoli miał Cavaniego który strzelał gola za golem, takie jest moje zdanie.

Mam nadzieję, że Vidić zostanie wygryziony przez Andreollego, chłopak jest wychowankiem który przeżył tułaczkę po wielu klubach, mam nadzieję, że da radę.
  • Odpowiedz
@Rizzo: nom, po Romie między innymi, btw. nie jest wychowankiem Interu ;P

Nie przesadzajmy znowu z tym Cavanim, był jeszcze Lavezzi, no i ogólnie drużyna miala to coś. Bez obrazy, ale w Interze brakuje takich wymiataczy jak Cavani, Lavezzi, czy Hamsik
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: Grał u nas od 17 roku życia i tu miał pierwszy profesjonalny kontrakt - w Interze prawie w ogóle nie ma takich zawodników, więc pozwól mi chciaż trochę się tym faktem nacieszyć ;p

Z Lavezzim w ogóle jest strasznie ciekawa sprawa, gosć miał przeciętne statystyki, ale swoim zapieprzaniem po skrzydle siał takie spustoszenie, że cala drużyna miała o wiele łatwiej
  • Odpowiedz