Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wyborcy PO przypominają bitą i gwałconą żonę. PO leje was w pysk i rucha jak chce, a następnego dnia przychodzi z kwiatami i mówi, że już wszystko będzie Ok. A wy łykacie jak młode pelikany i znów głosujecie tylko po to żeby ponownie dostać w mordę.

Mi was nie żal, ale Polski bardzo.

#wybory #polska #oswiadczenie #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
@smieszekjanek: akurat większość moich znajomych głosuje na PO tylko dlatego, że wybierają mniejsze zło (nie chcą przy władzy PiS). oczywiście to "moi znajomi", więc to nie jest reprezentatywna grupa, ale na pewno nie powiedziałbym o nich, że cierpią na syndrom #!$%@? żony
  • Odpowiedz
@michau123: jak już się trochę dorasta, to nie patrzy się na świat zerojedynkowo i docenia w ludziach pewne wartości, przy których to, na jaką partię głosowali, ma naprawdę marginalne znaczenie :P
  • Odpowiedz
@smieszekjanek: wiem. dlatego nie głosuję na PO (bo też mnie to #!$%@?).

ale rozumiem też trochę ich punkt widzenia - to są ludzie, którzy mają pracę (często dość absorbującą), dzieci, nierzadko firmy, spraw na głowie 1000. w takiej sytuacji polityka schodzi trochę na dalszy plan - oni chcą po prostu świętego spokoju, i PO im go zapewnia. te wszystkie afery są dla przeciętnego podatnika nieodczuwalne w bezpośredni sposób, więc najwyżej
  • Odpowiedz
@smieszekjanek:

W wyborach parlamentarnych jak najbardziej się zgadzam. Ale samorządowe to jednak co innego. Chodzi o konkretne osoby. Przecież są jakieś miejsca z tego co kojarzę gdzie knp popiera kandydata PO na przykład
  • Odpowiedz
jak już się trochę dorasta, to nie patrzy się na świat zerojedynkowo i docenia w ludziach pewne wartości, przy których to, na jaką partię głosowali, ma naprawdę marginalne znaczenie :P


@paziu: Tyle, że pozytywne cechy rzadko występują u ludzi obok głosowania na PO, taka prawidłowość występuje od kilku dobrych lat.

90% wyborców PO których znam to kobiety, wiek około 20-25 lat, studia humanistyczne, w weekend impreza i zgon na koledze
  • Odpowiedz
afera zegarkowa


@smieszekjanek: o #!$%@?, rzeczywiście szalony wpływ na politykę, ma fakt, że jakiś pacan, czyt. poseł na sejm RP, nie ujawnił w zeznaniu majątkowym zegarka. Powiedz mi jak to się do twojego stwierdzenia, że ktoś kogoś wyruchał w dupsko taką aferą?
  • Odpowiedz
@platynek: Na nikogo. Jak cię oszukują to na nich nie głosuj i tyle, nie przykładaj ręki do tego żeby ten establishment dalej siedział przy korycie. Media robią wodę z mózgu ludziom że w demokracji każdy ma głosować, gówno prawda, niegłosowanie to też demokracja, jak nie wiesz na kogo albo nie masz powodu żeby głosować na tego czy innego to to nie głosuj i tyle.
  • Odpowiedz