Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wyborcy PO przypominają bitą i gwałconą żonę. PO leje was w pysk i rucha jak chce, a następnego dnia przychodzi z kwiatami i mówi, że już wszystko będzie Ok. A wy łykacie jak młode pelikany i znów głosujecie tylko po to żeby ponownie dostać w mordę.

Mi was nie żal, ale Polski bardzo.

#wybory #polska #oswiadczenie #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
Bomba demograficzna grozi całej Europie, a mając naszą tradycję i więzi społeczne - obronimy się.


@GrzegorzSkoczylas: Nie grozi całej. Są kraje, które sobie radzą z tym lepiej. PO po prostu spieprzyła całkowicie sprawę i głos na nich to głos na wyludnianie się kraju i przyszłość, w której większość obywateli będzie już za stara żeby pracować.

Dodałbyś również pieniądze od emigrantów, hm, z tego co pamiętam, to nawet doliczając wszystkie nieoficjalne przepływy, to gdzieś ok 2 mld
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: No dobra, wygrałeś. Nie będę przekonywał kalafiora, jak to fajnie jest być jabłkiem.

Głosuj na co se tam chcesz, snuj se teorie jakie ci tam pasują. Ja idę głosować na PO i mam nadzieję, że jeszcze z dekadę porządzą. Bo mnie się w Polsce dobrze żyje. Prowadzę sobie swoją małą DG, zmagam się z różnorakimi przejawami niewydolności systemu. Pewne rzeczy zrobiłbym inaczej, innych nie robiłbym wcale. Jednym słowem -
  • Odpowiedz
Jednym z wyznaczników jakości i skuteczności rządów PO jest właśnie umiejętność wykorzystania tychże funduszy.


@GrzegorzSkoczylas: A na jakiej podstawie zakładasz że kto inny by wydał gorzej?

A jeśli są tańsze, to właśnie ze względu na rozsądnie niższy koszt pracy. Popatrz na Niemcy, gdzie wytworzenie danego produktu w materiale kosztuje tyle samo, co u nas. Tylko koszty okołosocjalne, podatkowe itp. zżerają konkurencyjność takiego produktu, bo jest 4-krotnie
  • Odpowiedz
No dobra, wygrałeś. Nie będę przekonywał kalafiora, jak to fajnie jest być jabłkiem.


Głosuj na co se tam chcesz, snuj se teorie jakie ci tam pasują. Ja idę głosować na PO i mam nadzieję, że jeszcze z dekadę porządzą. Bo mnie się w Polsce dobrze żyje. Prowadzę sobie swoją małą DG, zmagam się z różnorakimi przejawami niewydolności systemu. Pewne rzeczy zrobiłbym inaczej, innych nie robiłbym wcale. Jednym słowem - mam swoje problemy, jak każdy. Ale mimo wszystko kocham ten kraj. I widzę, że to co się teraz dzieje dzięki rządom PO i Tuska jest najlepszym okresem od 25 lat. I zanosi się na ciągłą poprawę.


Twierdzisz inaczej - twoje prawo, ja pamiętam to i owo z poprzednich rządów i jeszcze troszkę z poprzedniego systemu.
  • Odpowiedz