Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wyborcy PO przypominają bitą i gwałconą żonę. PO leje was w pysk i rucha jak chce, a następnego dnia przychodzi z kwiatami i mówi, że już wszystko będzie Ok. A wy łykacie jak młode pelikany i znów głosujecie tylko po to żeby ponownie dostać w mordę.

Mi was nie żal, ale Polski bardzo.

#wybory #polska #oswiadczenie #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
@Sondokan: To, że jako poseł na sejm reprezentuje POLSKĘ nawet jak na niego nie głosowaliśmy i ma być #!$%@? czysty jak łza. Jak nie potrafi to won od koryta. Jako SUWEREN powinniśmy go osądzić i wypieprzyć na zbity pysk.

Czy oszustwo nie jest ruchaniem w dupsko ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież oświadczenie majątkowe składa DLA NAS. On bezpośrednio oszukał mnie i Ciebie. Obraził tak samo panią Jadzię ze sklepu i profesora uniwersyteckiego.

OK wiem, że to co piszę brzmi zbyt idealnie, ale np. w Japonii jak rząd,
  • Odpowiedz
@smieszekjanek: Ja tam głosuję na PO, bo wybieram mniejsze zło. Teraz przynajmniej jest stabilnie i mamy wzrost gospodarczy. Jakby PiS wygrał to byłoby to państwo religijne jak Irak czy Syria. Poza tym posypałaby się nasza gospodarka. Już raz przerabialiśmy Kaczora i wszyscy wiemy jak zaniedbał Polskę.
  • Odpowiedz
@smieszekjanek: Ale PO nie jest głupie i rucha na tyle dobrze, że większość Polaków nadal ma dobrze. Tylko na wykopie jest taka nienawiść do władzy, bo większość to młodzież, której dodatkowo duża część nigdy nie pracowała, a życie zna jedynie z internetu.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

Zauważ kto na wykopie najbardziej popiera tę partię (ludzie i grupy)


To jest świetne pytanie. Potrafisz na nie odpowiedzieć, popierając konkretami?

Ja byłbym pewien jedynie Uwodzidziela i Arka(ileśtam), ale i tak śmierdzą mi zwykłymi trollami.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

To dobre porównanie. Zauważ kto na wykopie najbardziej popiera tę partię (ludzie i grupy) i czy wyglądają oni na normalnych.


Czyli #neuropa i ludzie którzy piszą pod tym tagiem. Co prawda, w większości nie popierają PO ale standardowo jak to masz w zwyczaju kreujesz sobie obraz rzeczywistości pod swój światopogląd i uważasz to za... normalne XD
  • Odpowiedz
Twój komentarz jest tak samo wartościowy


@JakisTamKtosek: A u was murzynów biją? Genialny argument. Powiem ci tak w tajemnicy chłopcze, że aby istniał sens dowodu, najpierw musi być wystawiona teza wymagająca poparcia. A ja jedynie zasugerowałem coś inteligentnym użytkownikom. Ty natomiast rzucasz niepopartymi niczym tezami. Przemyśl to i następny komentarz napisz nieco rozważniej.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

Powiem ci tak w tajemnicy chłopcze, że aby istniał sens dowodu, najpierw musi być wystawiona teza wymagająca poparcia.


Czyli pisząc "Zauważ kto na wykopie najbardziej popiera tę partię (ludzie i grupy)" wcale nie miałeś na myśli neuropy a pisząc "ma to dużo wspólnego z moją listą." wcale nie mówiłeś o swojej liście "lewackich agresywnych troli" na której znajdują się osoby takie jak chociażby Internet₋the₋explorer który trollem nie jest a po prostu pisze pod tagiem neuropa i ma czelność się z Tobą
  • Odpowiedz
@smieszekjanek: To nie tak. Żona po prostu nie widzi alternatywy, Jest #!$%@?, ale stabilnie jak to na tym gifie z tym leopardem, czy tam innym gepardem. Jakby był jakiś potencjalny rycerz na białym koniu to by do niego poszła, a tak... Przecież na Korwina nie zagłosuje.
  • Odpowiedz