Wpis z mikrobloga

Skromne oświadczenie dziadka.

Wykop mnie trochę rozczarował.

Dziecinne skrzykiwanie się "bo tak". Głupie komentarze na temat "żetoniary", bo adminstratorka pokazała biust. Minusiki z zasady, bo chociaż oburzamy się na koterie, sami je tworzymy. Dorośli ludzie robiący coś świadomie, a potem zamieniający to w żarcioszek (nie mieć jaj nawet na tyle, żeby wziąć za coś odpowiedzialność?), tworzenie towarzystw wzajemnego klepania do dupach przez ludzi, po których spodziewałabym się samodzielnego myślenia i pewnej uczciwości w opiniach. Chwilami betoniarska głuchota administracji, która nie przyjmuje dość oczywistych uwag.

Czas na urlop od wykopu, stwierdzam. Fajni jesteście, ludzie, ale w sporej części straszni z was hipokryci...

#zastarajestemnawykop
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zurawinowa: Wybacz, poszukam jak będę mieć więcej czasu, na razie nie mam już siły z racji przeziębienia (kolejny temat do żarcików), poza tym widzę, że jesteś z tych, co i tak nie zrozumieją, więc sory EOT.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Co jest na skrinach? Linki do znalezisk. Z resztą z ponad tysiąca wpisów (oczywiście tylko część z nich to były wołania) wybrane tylko te co bardziej pikantnie wyglądające. Może jesteśmy naiwni, ale uznaliśmy, że nie jesteśmy idiotami i stadem owiec i nie będą leciały bezmyślne zakopy i każdy sobie sam oceniał linki. Co więcej - często jak ktoś miał wątpliwości to się rozwijała dyskusja o znalezisku. A jak ktoś
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia:

Fajny był też ten wasz pomysł na zakopywanie z opóźnieniem - możesz wyjaśnisz po co wam to było. Przecie nic nielegalnego nie robiliście?


Żeby uniknąć wysłuchiwania na kazdym kroku bzdur, że niby zakopujemy ludziom za nicki, albo że zakopujemy wszystko co prawicowe.
  • Odpowiedz
@babydoll: o, i podoba mi sie twoje kopiowanie wypowiedzi innych :) Spora czesc twoich komentarzy to tak na dobra sprawe kopiuj-wklejka wypowiedzi innych osob w twoja strone, choćby to "a #!$%@?". Jestes taaaaaaaaaaaaaaaaaka śmieszna :)
  • Odpowiedz
@zurawinowa: a wiesz, ze własnie mam? i dziwi mnie podejscie babydoll, która tak do mnie mowi a nie wie wcale nic o mojej sytuacji i o tym jak wiele ja przeszedłem i jakie ja mam doswiadczenie w życiu i wgl ma dziewczyna syndrom niedopchania :(

edit: dałem Ci plusa - chyba przegiąłem
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Nigdy nie powiedziałem, ze nie było za kwestie polityczne. Powiedziałem, że nie było nic zakopywane za sam fakt bycia znaleziskiem prawicowym.

NIKT nigdy nie zakopywał za nick autora. Jest screen z gavem. Chcesz takie rzeczy gadać to przejrzyj sobie znalziska gava, które najlepiej w ogóle nie są związane z polityką i zobacz czy masz tam hurtowo ludzi z grupy. Jakby był zakopywany za bycie gavem to by tak było,
  • Odpowiedz
@szymon_jude: mnie dziwi, że cię jeszcze nie zbanowali za trollowanie. jak dla mnie za dużo tu siedzisz, bo komentarze widzisz podwójnie. :3 a tamten nie wiem czyj był, może mi się zapamiętał, w każdym razie nie zerżnęłam go celowo, ale po co to mówię, masz swój świat i swoje kredki, dopieprzasz się, żeby troszkę poprawić sobie samoocenę, niech zgadnę - grupy pryszczaty nastoletek nie odchodzący od komputera? i te teorie
  • Odpowiedz