Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zawod_Syn: w e39 są dwa czujniki. Jeden z przodu drugi z tyłu. Moze jest tak ze nivo działa, bo działa jeden z czujników, natomiast masz błąd bo drugi się zepsuł.
  • Odpowiedz
@Zawod_Syn: To e39 ma umiejętność podnoszenia dupska po otwarciu drzwi? Co za czary? Wiem, że nivo ma za zadanie niwelować róznice wysokości i wyrównywać w przypadku załądowania kilku worków cebuli, ale o drzwiach to nie wiedziałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ardeni: jak nie jezdze kilka dni to jak otworze drzwi to slychac, ze nivo pracuje. Wiadomo, ze jak auto stoi to dupka delikatnie opadnie i podnosi do normalnego poziomu.
  • Odpowiedz
@Zawod_Syn: Nie powinno nigdy opadać, nie powinno być wyczuwalne podnoszenie itp. Jeśli po uruchomieniu auto się podnosi, np. po nocy itp. oznacza to ewidentnie dziurawą poduchę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ardeni: przeciez nie mowie, ze auto opada na glebe tylko podnosi dupke przez pare sekund po otwarciu drzwi. Uklad jest szczelny bo poduchy nie dawno wymienialem. Jest to moj 4 turas i kazdy tak samo dzialal, ze po paru dniach postoju nivo uzupelnialo sobie powietrze. Tak jak pisalem trwa to kilka sekund i nie widac na "oko" podnozenia dupy.
  • Odpowiedz
@Zawod_Syn: Aaa to inna sytuacja :) Myślałem, żeś zielony i zaczynają się poważne problemy z nivo. Masz tam opcje podjechania do kogoś i wymienić, podmienić sam czujnik testowo?
  • Odpowiedz