Wpis z mikrobloga

Boże jak mnie #!$%@?Ą tacy "ludzie"... Mowa o punkach. Całe liceum miałam styczność z tymi wirusami społeczeństwa, pododawali mnie nawet po ukończeniu szkoły na facebooku (xD "anarchiści" i facebook). I siedzi jeden taki z drugim CAŁY boży dzień i żebrzą (czasami jeszcze marzą po ścianach te swoje hasełka). A to na winko, a to na salcesonik na zagrychę a to znów na winko i na kfc (xD), trzeźwości na oczy nie widzieli. Śmierdzą, siedzą i chleją. Dziś przeglądając fejsbukową tablicę natknęłam się na pozostałości, których nie zdążyłam poblokować - mianowicie na jedną pozostałość. No i owa pozostałość wielkimi literami pisze "CO WY #!$%@? WIECIE O ŻYCIU FAŁSZYWCE". No i po prostu, no po prostu #!$%@? nie. Jak osoba z aspiracjami ameby, która ledwo wyszła z matczynej macicy to zaczęła chlać, stoczyła się na dno szorując po nim dziąsłami, zanim zaczęła żyć to już zdechła wytyka innym, że o życiu gówno wiedzą. ( ͡° ʖ̯ ͡°) No jak powiedzcie mirki, szanować ludzi którzy wszystko i wszystkich mają w dupie a myślą, że wszystkie rozumy pozjadali bo ich los "pokarał". Facet, z tego co pamiętam, chodził DZIEŃ w DZIEŃ bardziej spruty niż spodnie u krawcowej i wytykał innym, że są ambitni. Czaicie - AMBITNI. Jak ktoś powiedział coś ponad rozumowanie amebki to dostawał łatę "magystra" i miał przegrane (serio, potrafili ścigać takich i lać po mordzie, oczywiście grupowo) bo się MĄDRZY a oni takich nie lubią. Jezusiechrystusie.jpg czasami jestem za odstrzałem.

#niecoolstory #truestory #punki #boldupy
  • 4
  • Odpowiedz
No jak powiedzcie mirki, szanować ludzi którzy wszystko i wszystkich mają w dupie a myślą, że wszystkie rozumy pozjadali bo ich los "pokarał",


@L_DiCarlo: albo nie dzielą tekstu na akapity i wrzucają ścianę tekstu.

  • Odpowiedz