Wpis z mikrobloga

Jak działa firma Orange? Mam neo 20Mb/s ale od dwóch tygodni wieczorami jest masakra ok. 3-10. Dzwonie wczoraj na infolinie miła pani powiedziała że faktycznie prędkość strasznie spada i już zgłasza to technikom. Dostałem sms z potwierdzeniem zgłoszenia a po 2h drugiego z potwierdzeniem usunięcia. Problem w tym że wskazówka na speedtestach ani drgnęła (4Mb/s). Mogli chociaż trochę poudawać że coś robią z 20 godzin...

#orange #internet #oszukujo
Pobierz
źródło: comment_tQiv86ZU33XzO6PJb8DzNgMvHmLwtTnF.jpg
  • 4
Norma w orange, posiadam neostradę do 10Mb/s ale ciągłe przeciążenia na linii sprawiają że mam internet gorszy od 56k. Oczywiście nikt z orange nie widzi problemu i wszystko jest git. Jak troche ludzi zejdzie z komputerów to i internet się odmuli.

tutaj przykład zajebistości mojej neostrady (i tak już od 4 lat ponad, brak jakiejkolwiek alternatywy ;_;)
Pobierz
źródło: comment_DplSLUClRxAUqqfHcNdIczFF3ONsInEm.jpg
@mchammer: W mojej okolicy prywatna firma zakłada światłowody po słupach energetyki. Mam nadzieję że będą mieli dobrego neta i z największą przyjemnością rozwiąże umowę z orange.
właśnie kończę umowę z tą "wspaniałą" firmą... net na 10Mb a realnie 6-7 w soboty >1Mb taaak...

goodbye Orżnąć ()