Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 11 listopada. W Warszawie będzie Marsz Niepodległości i znowu #!$%@? o "patriotach". Niszczą, demolują itp. Ludzie to łykają jak pelikan. Oczywiście nie mówię, że tak nie jest. Ale do #!$%@? nędzy to nie są patrioci i to nie jest patriotyzm. Dlaczego wiele osób tak uważa? Dlaczego media nie zrobią materiału o ludziach, którzy naprawde poświęcają się dla Ojczyzny. Jest ich tysiące, jest mnóstwo organizacji pozarządowych, które skupiają takich ludzi. Młodych, którzy jadą i pielęgnują na Kresach cmentarze, pracują w wakacje, żeby polskość tam nie zaginęła. Tak moi drodzy. Są takie akcje i jest taka młodzież. Proszę sobie zobaczyć akcje "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Wiele osób opiekuje się kombatantami tutaj w Polsce jak i za granicami naszego kraju - na Litwie, Ukrainie, Białorusi. Więc następnym razem proszę Was o zastanowienie się bo podawanie przykładu paru idiotów rozpoczynających burdy w Warszawie jako patriotów godzi w dobre imię wielu osób, w tym mnie. I tak! Mam o to ból dupy, bo poświęcam swój czas na akcje patriotyczne, pracuje w Polsce i chciałbym, aby patriotyzm kojarzył się z czymś dobrym.

#oswiadczenie #4konserwy #patriotyzm #polska
  • 32
  • Odpowiedz
@mistra: a ty byś sprobował? Tu działają mechanizmy psychologiczne. MYŚLi typu: A co jak nikt mi nie pomoże? Przecież ich jest wielu i zostanę pobity. Każdy z nas ma o wiele więcej powodów aby nie pomagać niż pomagać. Dlatego nazywamy to odwagą.
  • Odpowiedz
@4konserwy: Jak to wiele? Na jednego rozrabiakę przypada 250 normalnych.

Kazdy z nas ma o wiele więcej powodów aby nie pomagać niż pomagać. Dlatego nazywamy to odwagą.


Czy ty właśnie stwierdziłeś, że ludzie na marszu to tchórze, którzy boją się przeciwstawić promilowi agresorów? To kto nas będzie bronił podczas tej napaści ruskich?
  • Odpowiedz
@mistra: twoja reakcja nie byłaby inna. A zakładając, że miałbyś rodzinę (mam na mysli żonę i dzieci a nie mamę, tatę i brata) na 90% nie zdecydowalbys sie zaangażować w bijatykę. Przestań zatem zarzucać ludziom tchorzostwo gdyz wiekszosc racjonalnie myślących osob nawet nie próbowałoby ryzykować dostania lania.

To kto nas będzie bronił podczas tej napaści ruskich?


Wojsko Polskie ktore ma wiecej oficerów niz szeregowych
  • Odpowiedz
@4konserwy: Może i 90% nie zdecydowałoby się na bijatykę, ale to 10% które pozostało jest wystarczającą siłą.

Wojsko Polskie ktore ma wiecej oficerów niz szeregowych


Wg mnie dobrze jest wyszkolić sobie oficerów "w zapasie". W razie W mogą od razu zająć się odpowiednim dowodzeniem poborowych.

  • Odpowiedz
Ruchy faszystowskie powstaja z niezadowolenia spolecznego.


@typowyjanuszwons: Akurat współczesne państwo polskie ma więcej wspólnego z faszyzmem niż ONR czy Ruch Narodowy. "Wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu". A spróbuj się wypisać z PAŃSTWOWEGO systemu ubezpieczeń społecznych czy zdrowotnych. Po prostu się nie da. Nie możesz odkładać na emeryturę poza systemem państwowym.
  • Odpowiedz
@kw401: Ja tam prowadze firme w UK i tam odkladam na emeryture. Zobacz co glosi RN. Nacjonalizacja gospodarki i socjalizm pelna geba. Dodatkowo wykluczenia na tle rasistowskim. Myslisz ze gdyby ktos chcial obcy osiedlic sie w panstwie bosaka to by mial latwo? A po za tym sam nie popieram obecnej wladzy. To ze #!$%@? RN to znaczy ze jestwm wyznawca obecnego stanu Polski? Jestem za wolnoscia i to tez nia
  • Odpowiedz
@typowyjanuszwons: Co jest faszystowskiego w poglądach KNP? A co do prowadzenia firmy w UK - popraw mnie jeśli się mylę, się jeśli jesteś tamtejszym obywatelem, to system emerytalny jest przymusowy, więc w dalszym ciągu to faszyzm.
  • Odpowiedz
@kw401: Konserwatywne poglady i teksty o niepelnosprawnych, kobietach. Moze to nie sa poglady calego KNP ale rzutuja pieknie na cala partie. Tylko Partia Libertarianska. Prawdziwa wolnosc gospodarcza i kulturowo spoleczna. #!$%@? w dupe panstwowej knadze.
  • Odpowiedz
@Cypiss: dobra, ale ilu tych chuliganów jest na Marszu Niepodległości, 1 %? Większość idzie tam zademonstrować swój patriotyzm i to, że im się chce ruszyć tyłek z przed komputera i coś robić. Mówisz "niszczą, demolują" tak jakby to robili wszyscy uczestniczący w Marszu? To tak jak ja bym powiedział, że Polacy kradną, zabijają za granicą, a tych co uczciwie tam pracują i się rozwijają miał w dupie.
  • Odpowiedz