Wpis z mikrobloga

Dzisiaj 11 listopada. W Warszawie będzie Marsz Niepodległości i znowu #!$%@? o "patriotach". Niszczą, demolują itp. Ludzie to łykają jak pelikan. Oczywiście nie mówię, że tak nie jest. Ale do #!$%@? nędzy to nie są patrioci i to nie jest patriotyzm. Dlaczego wiele osób tak uważa? Dlaczego media nie zrobią materiału o ludziach, którzy naprawde poświęcają się dla Ojczyzny. Jest ich tysiące, jest mnóstwo organizacji pozarządowych, które skupiają takich ludzi. Młodych, którzy jadą i pielęgnują na Kresach cmentarze, pracują w wakacje, żeby polskość tam nie zaginęła. Tak moi drodzy. Są takie akcje i jest taka młodzież. Proszę sobie zobaczyć akcje "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". Wiele osób opiekuje się kombatantami tutaj w Polsce jak i za granicami naszego kraju - na Litwie, Ukrainie, Białorusi. Więc następnym razem proszę Was o zastanowienie się bo podawanie przykładu paru idiotów rozpoczynających burdy w Warszawie jako patriotów godzi w dobre imię wielu osób, w tym mnie. I tak! Mam o to ból dupy, bo poświęcam swój czas na akcje patriotyczne, pracuje w Polsce i chciałbym, aby patriotyzm kojarzył się z czymś dobrym.

#oswiadczenie #4konserwy #patriotyzm #polska
  • 32
  • Odpowiedz
Niszczą, demolują itp. Ludzie to łykają jak pelikan. Oczywiście nie mówię, że tak nie jest.


@Cypiss: To skoro tak jest, to czemu maja nie mowic?
  • Odpowiedz
@Cypiss: To ze Ruch Narodowy zbija na tym kapital polityczny i ze srodowiska narodowe sa czesto zamieszane w roznego rodzaju przestepstwa jak handel narkotykami, ludzmi i inne to juz tez nie wspomnisz. Zero programu wyborczego i lecenie na marnych populizmach oraz uwielbienie panstwowej knagi. Idzcie wy w #!$%@? z tym waszym patriotyzmem. Lazenie z biala czerwona szmata i walka z wyimaginowanym komunizmem. Ruchy faszystowskie powstaja z niezadowolenia spolecznego. Z reszta
  • Odpowiedz
@6a6b6c: A gdzie napisałem, że maja nie mówić? Powinno im się #!$%@?ć ręce przy samej dupie za demolowanie miasta. Piszę tylko, że na przykładzie tych patologicznych jednostek, troglotydów ocenia się wszystkich ludzie, którzy robią coś dobrego dla Polski. Niestety o tym nie napiszą.
  • Odpowiedz
@Cypiss: Dzieje się tak m. in. dlatego, że ci demolujący i niszczący sami głośno nazywają siebie patriotami. A ci prawdziwi patrioci nie protestują, nie odcinają się od nich, nie potępiają - i rośnie taki obraz, że wszystko to jedna banda. Gdy w ubiegłym roku podpalono tęczę, jakoś nie słyszałem zecydowanie potępiających głosów ze strony organizatorów marszu, czy innych organizacji ze środowiska. Przeważała postawa "no nie popieramy wandalizmu, nie namawialiśmy, ale
  • Odpowiedz
znam kilkadziesiąt osób które pojawią się na marszu, raczej tylko kilku z nich jest zdolna do awantur - ale wszyscy to mentalna etiopia, dno umysłowe, everest ignorancji politycznej
  • Odpowiedz
@Cypiss: Rozumiem. Masz pretensje do mediow, ze skupiaja swoja uwage na sprawach drastycznych. No, ja tez mam o to. Jak jest trzesienie ziemii, powodz czy wielkie pozary, to chetnie pokazuja. Jak wieje mily zefirek i jest cieplutki i milutko, to juz nie sa tacy chetni, by to pokazac.
  • Odpowiedz
no i co? potem beda krzyczeć ze to policja sprowokowala


odpady społeczne i tyle

@bogdan607: Dlatego wstyd sie pokazac na takim marszu, chyba, ze sie jest menelem. Nawet najgoretsze uczucia patriotyczne odchodza w zapomnienie, jak sie to widzi.
  • Odpowiedz
przeciez to jest margines. Idzie 50 tys.ludzi, a burdy interesuje 200 osób. Waż proporcje kolego!


@4konserwy: 50 tys. ludzi ma problem z powstrzymaniem 200 osób przed robieniem bałaganu? Coś tu jest nie tak.
  • Odpowiedz