Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirkówny - co dzisiaj wapujecie?

Właśnie rozpocząłem Strawberry (Kayfun) i kończę Tea Lemon (ViVi Nova Tank V3) z BM od #edym.

BTW: dziaj jest mój pierwszy dzień z Kyafun Lite +, nakręciłem grzałkę 1.4Ohm.

12mg nikotyny nie starczało na ViVi. Przy Kayfun najprawdopodobniej w środę przejdę się wymienić resztę liquidów na 6mg. Teraz dopiero czuję jak organizm przyjmuje nikotynę...

#epapieros #epapierosy
Uber_PRO - Mirki, Mirkówny - co dzisiaj wapujecie?



Właśnie rozpocząłem Strawberry ...

źródło: comment_Or7tU62OjGSsZuPECngBt57wfDjitmJK.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Uber_PRO: @ngr1: @templlar: W ogóle długopisiki, może poza kilkoma modelami, to straszna szmira jest. Ile razy się w--------m na protanka na spinnerze jedynce, cieknięcie, "flukanie" (tak mówimy na zalaną grzałkę z brejdakiem( ͡° ͜ʖ ͡°)) i ogólnie więcej nerwów niż wapowania. Gdy przerzuciłem się na mody różnica była tak wielka, że dosłownie żałowałem pieniędzy wydanych na cały sprzęt który miałem przed modem,
  • Odpowiedz
  • 0
@templlar: no całkiem inna rozmowa :-)

Ja wybrałem mechanika coby nie być ograniczonym jeśli chodzi o możliwości. Wiadomo, że w mechaniku nie ma kontroli napięcia ale mi to nie przeszkadza. Zawsze mam zapasową baterię ze sobą...
  • Odpowiedz
@Uber_PRO: Uważaj z tą baterią. To rebrandowane Panasoniki NCR18650BE, Efest napisał na nich 20A a z testów wychodzi, że mają dużo niższy limit, między 4A a 6A, więc bezpiecznie byłoby nie schodzić z oporem poniżej 0.7 - 0.8 Oma.

Do zabawy z bardziej ekstremalnymi grzałkami dużo lepsze będą te 35A (które swoją drogą też nie są wcale 35A tylko 20A, bo to rebrandowane LG18650HE2).
  • Odpowiedz