Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirkówny - co dzisiaj wapujecie?

Właśnie rozpocząłem Strawberry (Kayfun) i kończę Tea Lemon (ViVi Nova Tank V3) z BM od #edym.

BTW: dziaj jest mój pierwszy dzień z Kyafun Lite +, nakręciłem grzałkę 1.4Ohm.

12mg nikotyny nie starczało na ViVi. Przy Kayfun najprawdopodobniej w środę przejdę się wymienić resztę liquidów na 6mg. Teraz dopiero czuję jak organizm przyjmuje nikotynę...

#epapieros #epapierosy
Uber_PRO - Mirki, Mirkówny - co dzisiaj wapujecie?



Właśnie rozpocząłem Strawberry ...

źródło: comment_Or7tU62OjGSsZuPECngBt57wfDjitmJK.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mojchaos: Ja nie chcę i na pewno nie mogę. Pod uwagę biorę fakt, że jak coś mi za bardzo się spodoba to raczej nie przebieram w środkach jeśli mówimy o używkach ((np. nie toleruję czystej (raz na jakiś czas coś z przymusu siorbnę) i wina poza moim domowym ale piwko to co innego)). Także, nie próbowałem i nie spróbuję znając swoje słabe strony.
  • Odpowiedz
@dreaper: Zastanawiałem się nad mieszaniem czegoś na własną rękę, ale na razie jestem za cienki jeśli chodzi o wiedzę w tym temacie. Poczekam, poczytam i pouczę się -> dopiero zacznę robić samogony...
  • Odpowiedz
  • 0
@templlar: @ngr1:

Kopać to musi cały czas :-)

Na ViVi Nova wapowanie było takie delikatne, że mogłem nie rozstawać się z ep. Teraz kilka zaciągnięć i muszę zrobić przerwę...

Nie wpomnę już o moim starym eGO3 i liquinatorze od Volish'a, które zmusiło mnie do przejścia na mody...
  • Odpowiedz