Wpis z mikrobloga

UWAGA KOMUNIKAT DO WSZYSTKICH JAŚNIE OŚWIECONYCH POSTĘPOWCÓW, PROSZE NASMAROWAĆ DUPY PRZED JUTREM, BO BEDZIE SIE DZIAŁO


Zaraz zaraz, czy przypadkiem przez ostatni rok po pamiętnym 11 listopada 2013 nie pojawiał się płacz narodowców, że wszystkie zadymy to policyjne prowokacje, propaganda lewactwa, manipulacja i niesłusznie przypisywano burd autorstwa 'prowokatorów' niewinnym patriotycznym mordeczkom, a teraz kolejny to - jak mniemam - utożsamiający się z narodowymi środowiskami ogłasza w subtelny sposób, że jutro planowana jest kolejna rozróba, a więc, co za tym idzie, czy kolejny z podobnych krzykaczy potwierdza, że rozróby to jednak robota dresiarni utożsamiającej się z narodowcami? Najgorsze, że pewnie jak ci trolgodyci wycierający sobie mordę patriotyzmem zrobią kolejną rozróbę to i tak potem Winnicki i inne Bosaki będą siać zamęt, że za rozróbami stoją mityczni prowokatorzy, policja i lewactwo, najlepiej wszyscy w koalicji przeciwko narodowcom. Jak się jednak okazuje - wielu otwarcie przyznaje i nawet opiewa ich duma, że rozróby to ich robota. Rozwalajmy miasto w walce z postępowcami, z pewnością zrobimy sobie dobry PR i przekonamy do siebie innych. Meh.

#bekaznarodowcow #prawackalogika #4konserwy #neuropa #marszniepodleglosci #ruchnarodowy #tecza #tvnklamie
KazachzAlmaty - > UWAGA KOMUNIKAT DO WSZYSTKICH JAŚNIE OŚWIECONYCH POSTĘPOWCÓW, PROSZ...

źródło: comment_ZYDXGzPfVb7BXaVZhThwtGdI5iViIQgW.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Vladimir_Smirnoff: Na fejsie, zwłaszcza na profilu narodowców, Bosaka albo Winnickiego (które śledzę na bieżąco aby mieć pełen obraz z własnych obserwacji na temat naszych kochanych narodowców) cały czas przewijają się komentarze Sebixów, którzy piszą 'hehe w tym roku tęcza też spłonie spokojnie' albo 'hehe niech się psiarnia szykuje na mały bałaganik'. Chodzi mi tylko, że nie jest prawdą jakoby rozróby były autorstwa kogoś z zewnątrz, bo jak widać wielu z dumą
  • Odpowiedz
Ja serio wiem, że na marszu jest większość normalnych ludzi, rodzin z dziećmi i pokojowo nastawionych cywilów. Szanuję i propsuję. Denerwuje mnie tylko, że w kwestii zadymiarzy Ruch Narodowy nie potrafi się od nich jednoznacznie odciąć, nie potrafi ich piętnować


@Kazach_z_Almaty: Nie chcą a nie nie potrafią.
  • Odpowiedz
@PatologiiZew: Dmowski to powinien mieć w grobie zamontowany ruszt żeby się nie męczył podczas przewracania jak zobaczy, co odwalali ludzie powołujący się na jego dziedzictwo i co - jak wskazują znaki na niebie i wykopie - odwalą jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: No i jak Ty chcesz ich usuwać, ręcznie? na kilkadziesiat tys. ludzi dymi z 200 osób to promil, robi się z tego jakieś wielkie halo a kilka dni temu palono samochody w Brukseli. Normalne jest że przy takich wielkich spędach zawsze się znajdzie procent skorych do walki to samo na disco czy koncercie.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: o kerwa jestem sławny, dziekuje ;)

jeszcze tak specjalnie do ciebie to moj wpis nie mial w zamysle "rozróby" tylko zaznaczenie ze marsz bedzie bardzo duży, dziekuje za uwage

edit: sorry nie zwrocilem uwagi ze jestes po prostu manipulatorem z neuropy :D
  • Odpowiedz