Wpis z mikrobloga

#anime z najlepszymi walkami? Najlepsze = najbardziej widowiskowe, najciekawiej napisane, najlepiej zanimowane, generalnie wbijające w fotel. Chodzi mi o walki ludzi (no niekoniecznie ludzi-w-sensie-ludzi, wiecie o co chodzi), najlepiej wręcz i jak najbardziej nietypowe/dziwaczne. Samuraje i mechy odpadają, już się napatrzyłem.

Tasiemce ok, za wyjątkiem Naruto, Bleach i Dragon Balla, bo te znam.
  • 25
@Goryptic: normalnie. o gustach się nie dyskutuje, i nic Ci do tego co mi się podoba.

z wyżej wymienionych SNK ma ciekawe walki - głównie w powietrzu za pomocą specjalnego sprzętu, jeśli chodzi o nietypowe i "dziwne" walki.

@Misaki: dzięki, mam to pobrane już wcześniej.
@xerxes931: RWBY jest nawet niezłe pod warunkiem że jesteś w stanie zignorować często marne CG i inne techniczne niedoróbki. W samej serii jest też dużo więcej komedii niż można by wnioskować po trailerach i pierwszym odcinku. Osobiście bawiłem się całkiem dobrze oglądając ze znajomymi, ale daleki jestem od bezwarunkowego polecania tego ludziom :)
@Goryptic: Poza już wymienionymi:

Katekyo Hitman Reborn - przede wszystkim ze względu na różnorodność. Można tam zobaczyć zwykłe bijatyki, z użyciem broni, jak i nawet naparzankę na supermoce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Toaru Majutsu no Index i Toaru Kagaku no Railgun też by się coś znalazło.
@xerxes931: To nie chodzi o to że postacie zrobione są tam "bardzo prosto", tylko o bardzo słabe CG. Trailer Red który zalinkowałeś mocno odstaje pozytywnie od nawet najlepszych fragmentów samej serii. Pozostałe 3 trailery są już bliższe temu co całość sobą prezentuje. Po prostu obejrzyj ze 2-3 odcinki (razem z pół godziny) i sam sobie odpowiedz.