Wpis z mikrobloga

Jako, że moja biblioteka gier na steam jest prawie nienaruszona i właściwie w mało gier grałem, to postanowiłem przystąpić do Steam Challenge .

Czym jest Steam Challenge?

Jest to dość proste wyzwanie. Polega na przejściu KAŻDEJ gry w biblioteki przed kupieniem następnej gry. Przy każdej grze którą przejdę opisze moje przeżycia i jak dobra (albo g------a) była ta gra.

#steamchallenge #steam #rokgier
Komoszek - Jako, że moja biblioteka gier na steam jest prawie nienaruszona i właściwi...

źródło: comment_jPKcZLxxIBSL5wetTEgaUx90Z0pcxGJA.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Komoszek: W niektórych grach osiągnięcie 100% achievementów graniczy z cudem.. przykładowo TF2 jak ktoś nie ogarnia gry to spędzi 2k godzin zanim wbije 99% z nich xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Komoszek: jako że pewnie masz dużo to zacznij chronologicznie, ja tak przechodzę gry Ale mam trochę inny cel, przejść wszystkie gry na konsole (prędzej umrę Ale to co) i próbowałem wiele metod, najlepsza to kilka generacji na raz i chronologicznie, alfabetycznie Ci się znudzi, a jak już wszystko to wtedy można się bawić w "jak skończę tą to kupię następna"

I oczywiście zapraszam do #rokgier bo samemu nie
  • Odpowiedz
@Komoszek: Ile masz pozycji na Steam? U mnie byłby to masochizm do potęgi bo mam prawie 300 tytułów a część z nich to jakieś potworki Indie z bundlów które dobiły mnie podczas samego zbierania kart na kolejne zakupy, a co dopiero przechodzić je od A do Z.
  • Odpowiedz
@Komoszek: Na steam mam tyko kilka gier. Ale za to na półkach mam tego sporo. I swoją drogą planuję przejść to co mam przed zakupem kolejnych, w każdym razie będę mocno się powstrzymywał. Teraz na tapecie jest Divinity Grzech Pierworodny. W Wasteland 2 mam jakieś 12 godzin gry czyli jeszcze sporo. W Skyrim mam 80 godzin więc też jeszcze sporo sobie pogram. Na półce Risen 1,2 z dodatkami, Fallout NV
  • Odpowiedz