Wpis z mikrobloga

moja rodzina czeka żeby zobaczyć marsz i poziom manipulacji mediów na jego temat


@daardevil: no, w sieci i niezależna już smarują kalkulatory, żeby przemnożyć liczbę manifestantów, a tv republika smaruje swojego dziennikarza "został po nim tylko szalik" ;).
  • Odpowiedz
@ulv-: nie czytam niezależnej, bo to tuba propagandowa PiSu. W TV republika to samo, ale tam można znaleźć czasem bardzo rzetelne programy więc czasem oglądam, tak czy siak nie wiem co to ma do rzeczy.
  • Odpowiedz
@daardevil: Przeciez wiadomo, ze czesc grup tam jadacych, jedzie tylko w jednym celu, zrobic dym. Napewno jest to mniejszosc, ale zazwyczaj jest tak, ze agresja rozlewa sie na ta czesc mniej skora do rozrob. Psychologia tlumu...

A potem telewizje maja gotowy material na kilkanascie dni. To jest tylko i wylacznie wasza wina, ze nie potraficie tych bojowkarskich grup z marszu wyrzucic.
  • Odpowiedz
@Slith: Ciężko jest wyłapać z kilkudziesięciu tysięcy uczestników kilkanaście/kilkadziesiąt osób z zamiarem robienia zadym. Poza tym, gdybym ja był związany z obecną władzą, lub skrajną lewicą to wybierałbym się na marsz co roku w celu robienia prowokacji, żeby ten marsz zdyskredytować(vide policjanci po cywilnemu i w kominiarkach prowokujący tłum) i wg mnie z tego powodu co roku będą jakieś incydenty. Ale jaki to jest procent całego marszu? 0,01%? A media
  • Odpowiedz
@ulv-: Akurat im nie w smak jest duża liczebnośc marszu bo to podobny elektorat co Pis więc kombinuj dalej a mnożyć to mozesz sobie pochód Bronka.
  • Odpowiedz
Pis więc kombinuj dalej a mnożyć to mozesz sobie pochód Bronka.


@Bellow: O, kolejny spod zasady "jak nie z nami, to od tych drugich"?
  • Odpowiedz
@ulv-: Nie to drugi w kolejności marsz w tym dniu. Zreszta nie bede sie tłumaczył komuś kto siedzi w domku w kapciach byłem 3 lata z rzędu to wiem ilu tam ludzi przychodzi i jaka tendencja jest do tej pory bez odbioru.
  • Odpowiedz