Wpis z mikrobloga

@Lucarelli:

Klopp powinien przede wszystkim nauczyć się grać inaczej, bo zespoły już się nauczyły grać przeciwko nim, nawet Schalke specjalnie zmieniło taktykę na mecz z nimi. Gdyby nie ta bramka to drużyna z Gladbach by z nimi pewnie wygrała.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Ty oglądałeś mecz? BVB totalnie zdominowało grę, słupek, poprzeczka, całkowita kontrola. Najlepszy mecz Dortmundu w Bundeslidze w tym sezonie i nie wiem po co taka gadanina.
  • Odpowiedz
@sebbs:

I jedyną bramkę zdobył Kramer przeciwko własnemu zespołowi... A czy ty widziałeś jak inne zespoły grały przeciwko Borussii poza Bayernem? Obejrzałem 8 minutowy skrót spotkania, porównywalne posiadanie piłki i ewidentnie widać, że Favre #!$%@?ł, powinien ustawić zespół podobnie jak cała reszta, która wygrała z drużyną z Dortmundu.
  • Odpowiedz
@Pustulka: No kurde, w jaki sposob Favre zawinil? Ustawic jak cala reszta, czyli po prostu wykorzystac indywidualne bledy? Posiadanie nigdy nie bylo domena BVB. Sytuacje dzis 22:1, Gladbach bez strzalu. Nie wiem co mam pisac. Dortmund gral dzisiaj kapitalnie, ogolnie w BL gra niezle, problemem jest brak skutecznosci i koncentracji. Szkolne bledy w obronie i brak Lewego. Nikt nie znalazl recepty na Borussie, znajdziesz mecz, w ktorym w tym sezonie
  • Odpowiedz
@sebbs: Tak jak napisał @Pustulka wyżej - bardzo wiele drużyn w Bundeslidze znalazło sposób na Borussię. Mianowicie nie potrafią oni grać atakiem pozycyjnym i wystarczy oddać im piłkę, bronić się i czekać na okazję do kontry.

BVB fantastycznie radzi sobie w LM, bo tam nadal są zespoły które chcą z nimi grać otwartą piłkę.
  • Odpowiedz