Wpis z mikrobloga

@Wojtex28: nie jest irytujące wysokie skakania postaci? totalnie nieprzyzwyczajony jestem do takich Quake`owych tematów że ludzie latają wszędzie itd.

tylko stare CoD no i bf:bc2/ bf3 męczyłem głównie a tam ludzie to biegać po ziemii tylko mogłi ;p
  • Odpowiedz
@n4nowaty: Szczerze, to przyzwyczaiłem się do tego po 4-5 rundach, to jest często naprawdę bardzo przydatne przy ucieczce czy dostaniu się do jakiegoś wyżej położonego miejsca.
  • Odpowiedz
@n4nowaty: A mi się multi nie podoba. Za szybkie i sprawia wrażenie papierowego. Latam z tą strzelbą soniczną i bez celowania odwalam jednego wroga za drugim, za to z normalnej broni nie potrafię nikogo trafić. Bardziej mi to berka przypomina niż działania wojenne. Nie nie jestem fanbojem bfa. Za to kampania idealna warto zagrać. A co do multi może dam mu drugą szansę.
  • Odpowiedz
@KtosWazny: @RivaTnT90: @Wojtex28: oceny od 6 do 8 w 10punktowej skali ma w zdecydowanej większości, to i tak nieźle raczej. Oglądam te filmy na YouTube i gra taka strasznie dzika się wydaje jak Quake czy coś tego pokroju, wszyscy gdzieś latają, #!$%@?ą na ślepo ;d Da się tam przykampić ze snajperką jakąś? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@n4nowaty: Na tych mapkach na których grałem to nie bardzo. Skakanie itd nie przeszkadza ale np takie lab biologiczne to taki labirynt że brak słów. I biega się na oślep żeby znaleźć przeciwnika po wąskich przejściach. Jak nigdy nie trawiłem strzelby tak teraz jest dla mnie najlepsza. Możesz odblokować niewidzialność to z kampą pewnie nie będzie źle. Ale mam wrażenie jakby to był tani f2p. Jak dla mnie wrażenia o wiele
  • Odpowiedz