Wpis z mikrobloga

Miałem opowiedzieć jak tam było na rozmowie o pracę a więc wołam: @bslawek @kulisz

Zanim trafiłem we właściwe miejsce najpierw trochę pobłądziłem samochodem, na szczęście jest gps w telefonie (dziękuję, że jesteśmy w XXI wieku).

A co do samej roboty, tak jak się domyślałem chodzi o mały multitasking, głównie niby fakturowanie etc. a jak by trzeba to i wyskoczyć na miasto i coś załatwić etc. Proponowana płaca 1600 brutto (lol), ale udało mi się szczerzej pogadać z kadrową (swoją drogą, wszystkie kadrowe jakie znam to niesamowicie sympatyczne kobiety, i fajne milfy ^^) i osoba która wcześniej wykonywała tą robotę dostawała więcej i wszystko zależ od szefa tak na prawdę, (w sieci poczytałem, że niezły #!$%@? z niego więc sympatycznie). Odezwie się na początku lutego, bo wtedy dopiero zwolni się etat. Praca jako taka wydaje się dosyć sympatyczna i atmosfera miła w firmie. Czas pokaże, a o wszystkim i tak zadecydują pieniądze...

#coostroy #praca #przemysleniakamila #jakzyc
  • 17
@ElCidX: czytałem 3 razy i nadal nie jestem pewien kwoty 1600 brutto ? to ile ci zostanie netto ? i za takie pieniądze trzeba biegać cały miesiąc do pracy ? no jak ma być #!$%@? lepiej w tym kraju jak się ludziom proponuje takie stawki ?
@sailor_73: @Razr: A jaka to była rada, bo nie widziałem?

@kayleigh1507: To teraz jeszcze śmieszniej, bo dojazdu do roboty miał bym 30 km...

Jeszcze była by taka opcja, aby się przeprowadzić do tego miasta, aby nie ponosić kosztów dojazdu, a przy okazji być na swoim. Ale to należało by znaleźć jakieś tanie mieszkanie, tak do 500 zł i za tego tysiaka chyba jakoś by się wyżyło.

Chyba że jak
@ElCidX: Za 500 zł to najwyżej pokój jedynkę z rachunkami mógłbyś znaleźć, ale właściwie na początek dobre i to :) Kibicuję Ci z całego serca bo sama po kilku miesiącach bezowocnych poszukiwań trafiłam na staż i będę mieć na rękę 820 zł :D
@Razr: @sailor_73: A wcale nie powiem że nie, właśnie mogłem się więcej uczyć, chociaż może nie najszczęśliwiej wybrałem kierunek swojej nauki, mogłem bardziej iść w elektronikę etc. I ogólnie jestem leniwy...

Ale co nie zmienia też do końca faktu, że Polska to chory kraj i bez znajomości jesteś po prostu w dupie...