Wpis z mikrobloga

Hej Miraski i Mirabelki, niedługo - tzn za trzy miesiące zostanę tatą :) po raz pierwszy w życiu. Właśnie kompletujemy z #rozowypasek wyprawkę dla Emilki :) Potrzebuję waszych porad. Co kupić trzeba, czego kupowac nie trzeba, mimo ze się mysli że trzeba. Czego kupować nie wolno.

Jednak na Waszą największą pomoc liczę przy wyborze wózka. Kto ich tyle wymyślił? Otóż potrzebujemy wózek wielofunkcyjny (3w1 lub 4w1). Ciężar i rozmaiary wózka nie mają znaczenia - mamy windę. Dobrze gdyby był na 4 pompowanych kołach. W ramach wdzięczności będę rozdawał plusy - a mam ich dużo :)

#wozek #dzieci #rodzicielstwo #kiciochpyta
  • 6
@tomzaw83: najwieksze dostepne opakowanie sudokrem - masc na wszystko, oliwka , puder, szampon-mydlo 2v1 johnson, pieluszki startowe, i to koniec kosmetykow + wanienka

masc na dziasla na zabkowanie bo nigdy jej nie ma kiedy ja wlasnie potrzebujesz a jest 3 w nocy a zeby na bak Cie zaskocza, calpol -lek przeciwgoraczkowy, nozyczki z okraglymi koncami, wyparzacz, butelki smoczki, waciki, patyczki z wata do higieny uszu (ale nie do rodka ucha!), paczka
U nas z gadżetów przydawał się bardzo rogal do karmienia, podróżny przewijak (taka rozkładana ceratka pod tyłek), bujaczek. Laktator przydał się na początku, jak miałam problemy nadmiarem pokarmu - ale myślę, że można kupić w razie potrzeby, a nie na zapas. Jakaś jedna lub dwie butelki jakby trzeba było dać dziecku dodatkowo trochę wody do picia. Przyda się - jak nie czapeczka - to opaska na główkę, żeby nie zawijały się uszka
Co do wózka i fotelika to nie doradzę zbytnio, bo tu wiele zależy od warunków mieszkaniowych i finansowych. To podobnie jak z rowerami - te wielofunkcyjne i lekkie będą drogie. Tanie będą lekkie i proste albo wielofunkcyjne i ciężkie. My mieszkamy w domku, więc wózka teoretycznie nie musimy nosić - najpierw kupiliśmy wielofunkcyjny z pompowanymi kołami, ale okazało się, że sama nie jestem w stanie go włożyć i wyciągnąć z bagażnika (więc