Wpis z mikrobloga

O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY GRACZ NAJLEPSZA NA SWIECIE GRAFIKA, PODKRESLAM NAJLEPSZA. ALBO "OO KUPIE SOBIE NOWĄ KARTĘ GRAFICZNĄ, ALE NIE JAKAS ZWYKLA, MUSI BYC NAJLEPSZA, JESTEM LEPSZY BO GRAM W 4K W WY CO DALEJ 480P? JA DOSTRZEGAM 60FPS, WYGLĄDA TO JAK PRAWDZIWE ZYCIE, MIUT DLA OCZU, GDYBY BYŁO 60 KLATEK WIECEJ TO ODBYŁBYM STOSUNEK ANALNY Z OJCEM TAKI BYLBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE KONSOLOWCY DUPA CICHO. ROZUMIEM POGRAC DLA ZABAWY, ALE PODNIECAĆ SIĘ 60FPS DLA WATPLIWEJ PRZYJEMNOSCI PIECZENIA OCZU? MONITOR LEDWO WYTRZYMUJE, MIGA I DYMI. MOZNA POROWNAC TO Z ROZKOSZA DLAWIENIA SIE MESKIM PRZYRODZENIEM. PRAWDZIWE CHOLERNE SZOŁ ZACZYNA SIE KIEDY TAKI TWARDZIEL MOZE SIE WYKAZAC, JAKAS NOWA GRA CZY INNE #gtav. CO TAM MATI POGRAMY CO, ALE W NAJNOWSZE HIPER ULTRA REALISTYCZNE CALLOFDUTY Z MODEM FULLDETAILTRUELIFE1.56.10ZMARSZCZKINACZOLEADDON, HEHE COS ZA MAŁO KLATEK TYLKO 57, JA TO NIE WIEM JAK WY MOZECIE GRAĆ NA 30 XD CO TAM CHCESZ POGRAC SEBA? TYLKO WEZ ODEJDZ OD MONITORA TO 4K WYPALI CI OCZY XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK MUSZE ZAINSTALOWAC NOWEGO MODA DO SKYRIM ŻEBY POKAZYWALO MI OSOBNO ZIARENKA PIASKU

#pcmasterrace #pc #bekazpcmasterrace #konsole #ps4 #xboxone #ps3 #xbox360 #konsolemasterrace
  • 41
@silent_digg3r: Jeden woli PS4, drugi XO, inny dawowoli sie taka gierka jak Dark Souls 2 na 360 gdzie bedzie mial 2 przeciwnikow na ekranie, korytarz i puste podlogi, i sredni framerate - inny odpali GTAV na tym samym sprzecie i dostanie, duze miasto, przystepny framerate patrzac co gra oferuje w 30fps i swojej rozdzialce w porowaniu do takiego Dark Souls2. Ale jako 3 gra z serii ktora nie charakteryzuje sie duzymi
@Desann: śmieszne co piszesz :) Ja nie znam osoby która zniosłaby 30 a już nie mówiąc o 20 FPS np. w CS:GO. Więc nie pisz, że nie widać różnicy. Poza tym przytoczę jeszcze to co opowiedział kuzyn który w gry nie gra bo nie ma na to czasu, ale ma takiego klienta z niemiec, który jest maniakiem. I pokazał mu różnicę między konsolami a PC. No i nawet kuzyn który nie