Wpis z mikrobloga

@niemenel: daj spokoj.. #!$%@? sie jak "do getto" z tym jaguarem ;( tak zabiedbanego auta nie widzialem w zyciu.. a troche zyje juz na tym swiecie... wymienie aku i bedzie ok :P

powyzej 23st to dla mnie sahara :P nie dziekuje.. tak 18-22st idealnie.. choc teraz da rade nadal na spacer.. aparat w dlon i jechane.. a w druga dlon piwko :)

@Bandian: bylem, widzialem, wiem (New Forest)
  • Odpowiedz
ja lubie (bo mam blisko i jest fajnie) jechac do Ash Vale, takie stawki wedkarskie z laskiem :) usiasc na pomoscie wypic piwko.. poogladac wode i kaczki :D
  • Odpowiedz
@niemenel: hehehe mam 2 kumpli Polakow w robocie a ciezej z nimi na piwo sie zlapac niz z Angolami (kazdy swoje sprawy itp). Racja ze pogoda sie #!$%@? troszeczke ostatnio ale jestem za bojowka z #south no i zapoznawczym piwkiem (albo kilkoma ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

obok mojej roboty sa jakies jeziora i rezerwat przyrody, nawet pomosty widzialem do wedkowania, mozna wybrac czy
  • Odpowiedz
@niemenel: kobita mnie do UK sprowadzila.. a pozniej wrocila na studia hen daleko :) ale jestesmy nadal razem (ewentualnie "razem") to jest dluga opowiesc, za dluga na mirko. Jak sie zobaczymy to zrozumiecie :)
  • Odpowiedz