Wpis z mikrobloga

@etherway: Informacja nieprawdziwa? Co jest nieprawdziwego? Reportaz trwa ponad 25 minut, a Ty zakopales znalezisko po 6 minutach od jego wystawienia. Czyli zakopales je bez ogladania reportazu (a szkoda, bo jest naprawde swietny, szczegolnie w 2 polowie) i zakopales znalezisko pod nieprawdziwym pretekstem naruszajac tym samym par. 3 ust. 3 regulaminu. W ogole zakopujesz mnostwo moich znalezisk. O co Ci chodzi? Chcesz wojny?
  • 19
@hahacz: nic nie naruszyłem, nie bierzesz pod uwagę tego, że mogłem go już widzieć wcześniej i nie musiałem już go oglądać...a informacja nieprawdziwa bo nie jest świetny, powiedziałbym że przeciętny...Poza tym jak już do mnie piszesz to proszę uszanuj moją osobę i używaj polskich znaków...nie jestem Twoim znajomym na gg...
Nie zakopuję "mnóstwa" Twoich znalezisk tylko te które uznaje za duplikaty (i nie obchodzi mnie "Twoje zdanie" na temat duplikatu, przyjmij do wiadomości, że ktoś może mieć inne), takie, które uznam za nie nadające się lub wrzucone tylko po to żeby coś wrzucić ze skopiowanym tekstem ze wstępniaka wrzucanego artykułu (raz, że jest to marnotrawienie mojego czasu jako odbiorcy, który jest zmuszany do ponownego czytania tego samego a dwa, że jakbym chciał
@etherway: To widac ogladales cos innego, bo jesli Twoim zdaniem pokazane w tym reportazu w zwolnionym tempie dzialanie systemu Arena i strzaly z 4 roznych rodzajow amunicji nie jest swietne to ciekaw jestem co jest. Co ma wspolnego pisanie z polskimi znakami diakrytycznymi z szanowaniem Twojej osoby? :-O Klamiesz, ze zakopujesz tylko te ktore uznajesz za duplikaty. Zakopujesz mnostwo moich znalezisk i robisz to jak sie zdaje pod losowo wybranymi powodami.
@etherway: I dlaczego notorycznie hurtowo minusujesz wszystkie moje linki w powiazanych? Tu tez powiesz, ze wszystko juz wczesniej obejrzales? To po co zagladasz na wykop, skoro Ty juz wszystko wczesniej widziales? Ja Ci nie wytoczylem zadnej wojny, tylko Ty mi. To Ty prowadzisz dzialania ofensywne wobec mnie, bo dzialasz w wyzej opisany nieuczciwy sposob - jesli to nie jest wojna to co to jest?
@hahacz: no to jedziemy...

bo jesli Twoim zdaniem pokazane w tym reportazu w zwolnionym tempie dzialanie systemu Arena i strzaly z 4 roznych rodzajow amunicji nie jest swietne to ciekaw jestem co jest.


hmm...sex oralny? oh wait...

Co ma wspolnego pisanie z polskimi znakami diakrytycznymi z szanowaniem Twojej osoby?


Jeśli trzeba Ci tłumaczyć takie podstawowe rzeczy to bardzo mi przykro, że Twoi rodzice i szkoła nie dali rady tego zrobić wcześniej
@hahacz: Nie wiem czy wiesz, ale na Neuropie też zmawiali się do zakopywania Twoich znalezisk... szkoda, że zablokowali kanał, dałbym Ci kilka screenów.
@etherway:

hmm...sex oralny? oh wait...


A widzisz, nie umiales sensownie odpowiedziec, bo wiesz, ze mialem racje.

Jeśli trzeba Ci tłumaczyć takie podstawowe rzeczy to bardzo mi przykro, że Twoi rodzice i szkoła nie dali rady tego zrobić wcześniej ale ja nie mam zamiaru


Widac jestes jeszcze mlody i od niedawna w internecie, skoro nie wiesz, ze kiedys nie bylo mozliwosci pisania z polskimi znakami diakrytycznymi, wiec sie pisalo bez i tak