Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: Conajmniej połowa to p---------e. Konsole idą z duchem czasu. Muszą być ciągle ulepszony NES-y? Internet odgrywa o wiele większą rolę niż za czasów NES-a czy SNES-a więc nie dziowa że usługi online się pojawiła i (o zgrozo!) trzeba zakładać konto! No i do cholery, Kineckt NIE JEST obowiązkowy do Xboxa.
  • Odpowiedz
Kineckt NIE JEST obowiązkowy do Xboxa.


@Bercik899: Nigdzie nie napisali że jest. Konsole nie idą z duchem czasu tylko próbują upodobnić się na siłę do PC. Dawniej wkładało się płytę i się grało, bez instalacji.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: Ale napisali "bundled" a czasownik bundle to jest "pakiet" a xboxa nie trzeba nawet kupować z kinecktem, bo jest wersja bez tej kamerki.

Tak, idą z duchem czasu. Pograj sobie w GTA IV bez instalacji na Xboxie 360 i pograj sobie po zainstalowaniu na dysku a zobaczysz różnice. Zresztą nie musisz tego robić, są filmiki na YT. Czy instalacja to taki skomplikowany proces? Przecież nadal wkładasz płyte i grasz,
  • Odpowiedz
Ale napisali "bundled" a czasownik bundle to jest "pakiet" a xboxa nie trzeba nawet kupować z kinecktem, bo jest wersja bez tej kamerki.


@Bercik899: Pakiet nie jest obowiązkowy. Nie wiem czego się czepiasz.

Tak, idą z duchem czasu. Pograj sobie w GTA IV bez instalacji na Xboxie 360 i pograj sobie po zainstalowaniu na dysku a zobaczysz różnice. Zresztą nie musisz tego robić, są filmiki na YT. Czy instalacja to
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: na konsoli też można modować, halo czy cod ma multik do 4 graczy na jednej konsoli online, steam też wymaga połączenia, ogólnie tą grafikę robił chyba jakiś ostry chanowy troll xd ale z instalacją trochę prawda, tylko to było pod koniec żywota x360 i ps3 tak widoczne, ps2 też miało taki ficzer, ale niestety dyski były drogie.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: bo nie było grania online ;p xbox1 miał dopiero rozwinięty live dla którego ludzie kupowali konsole. taka płatna subskrypcja też ma swój plus, o wiele mniej dzieci na serwerach. no ale cebula boli xd było dużo sposobów na uzyskanie live gold w sumie. wg mnie problem raczej leży nie w jakości tekstur czy efektach, bo to można podciągnąć na pc, tylko w tej brzydkiej, burej kolorystyce, którą stosowali twórcy
  • Odpowiedz
@lomir: Mi chodzi raczej o to że nie można mówić że konsole idą z duchem czasu. Odstęp czasowy pomiędzy wprowadzeniem multi online na PC i konsolach był bardzo duży a konsole dobrze się i tak wtedy sprzedawały. Chodzi mi o to że jak dla mnie konsole zbytnio odeszły od swojego pierwotnego założenia: kup > podłącz > graj. Gry online zostawiłbym dla PC jak było to dawniej, a konsolom zostawiłbym split
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: no... muszę się zgodzić xd chmielarz po produkcji painkillera tak samo się wypowiedział, że woli xboxa od pc, bo wkłada płytę i gra. nie musi się martwić aktualizacjami, weryfikacją konta, DRM itp.
  • Odpowiedz
@LordOfTheBananas: dalej trzymam xboxa ze względu na tytuły i kusi mnie ps2, ale ten bajer do streamu na dowolne urządzenie od nvidii plus możliwość podłączenia pada do urządzenia z androidem zastępuje konsole w domowym ognisku ;d
  • Odpowiedz