Wpis z mikrobloga

Noo, nareszcie home, sweet home :) A skoro tak to zdam małe sprawozdanie z mojego domowego zoo :D

Zacznijmy od #jajcara. Otóż Jajcara jest gruba. Znowu. Mam dziwne przeczucie, że wiem dlaczego. Zresztą zobaczcie sami.

Na kolejny ogień idzie mój cudny #pajak, który przejechał dzisiaj ze mną ponad 500 km :)


Pajonk 1

Pajonk 2

Pajonk 3

Niemiła niespodzianka zastała mnie u straszyków, mianowicie, Mati odszedł do krainy wiecznie zielonych listków ( ͡; ʖ̯ ͡;) Śpij słodko aniołku [*]

Seba płacze przy zwłokach pszyjaciela


Na koniec coś, na co chyba kilka osób czekało, a jest to #maksiospam!!!!!!!!!1111oneoneeleven. Z racji tego, że załatwiłem lustrzankę to chciałem narobić miliard zdjęć na zapas, ALE! No właśnie, jest jedno ale, ale przedstawię to ale na zdjęciach.

Pierwsze zdjęcie lustrzanką

Drugie i każde kolejne zdjęcie lustrzanką




No i to by było na tyle, dzięki za uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwierzaczki #smiesznypiesek #psy #pokazpsa #maksiospam #jajcara #terrarystyka #ptaszniki #straszyki #owady #wincyjtagow

@Nokja @Ranfun @rzezucha @fuurikuuri @Ilovestripes
leworwel - Noo, nareszcie home, sweet home :) A skoro tak to zdam małe sprawozdanie z...

źródło: comment_tFec3fzc6sOBZ0YsJ8jzMtSOdXYEfDXv.jpg

Pobierz
  • 7
@leworwel: Nie zajmuję dużo miejsca, mogę spać pod łóżkiem, sprzątam po sobie i sama wyprowadzam się na spacery :C Na pewno nie znajdzie się kącik u pająka? ()