Wpis z mikrobloga

Moje pierwsze #rozdajo #zadarmo tak jak obiecałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw #oswiadczenie

Zapowiadałem, że będę miał trochę rzeczy do rozdania i że więcej fantów zgromadzę, jeśli będę to robił redakcyjnie. Jednak uznaliśmy z kolegami, że nie ma sensu robić tego z drugiego konta, bo i tak niczym przyczajony tygrys ukryty smok to ja bym potajemnie śmieszkował, zatem powstałby jedynie zbędny multikontocyrk. Dlatego w redakcji zebraliśmy cały mirkokarton pendrive'ów, czapek, smyczy i będziemy co tydzień robić #konkurs Wszystkie rozdawanki dla Mireczków będą odbywać się pod tagiem #autokultrozdaje

Zaczynamy dzisiaj. Na początek nie sięgam do wspomnianego mirkokartonu, ale do jeszcze ciepłej paczki, która dzisiaj dotarła do redakcji. Spośród osób, które zaplusują ten wpis do północy, wybiorę jedną, która otrzyma nówkę sztukę IGŁA NIE AUDI NIE BMW NIE MERCEDES KLIMATRONIK książkę Świat Według Clarksona Część 5. U nas na stronie konkurs będzie dopiero za tydzień, więc #tylkomirko dostanie książkę jeszcze przed naszymi prawilnymi czytelnikami. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wkrótce znowu postaram się skrobnąć coś o moich testowych samochodach. Dzięki za stado plusów przy ostatnim tekście o RS5 ()

Jak zawsze na koniec zachęcam do obserowania tagu #mzcars lub po prostu mnie.

#samochody #topgear
Pobierz
źródło: comment_Cuf9tA0MfoapzJsLS5NM31vZ1nyIgX9a.jpg
  • 35
@wzr1one: @wzr1one: Jakiś Mirek kiedyś spłodził taki skrypt: http://mirkorandom.x25.pl/

W kolejnych konkursach będą już małe i proste zgadywanki. Dzisiaj zależało mi na czasie, bo jutro z rana wyjeżdżam, dlatego wyjątkowo jedziemy na plusach. Zazwyczaj w konkursach dajemy do zgadnięcia jaki średni czas wyszedł nam z pomiarów przyspieszenia 0-100 jakiegoś samochodu. Wiedząc ile katalogowo jest do setki, nietrudno nawet laikowi coś strzelić. Odpowiedź najbliższa rzeczywistej wygrywa. Ale to tak jak napisałem,
@Dziekan5: no jako młody kierowca (no dobra jeszcze nie :/) zacznę was obserwować trza się zacząć autkami interesować... Przecież multipla jeździć nie będę :D
@Keygan: Znam gościa, który szefuje w polskim przedstawicielstwie firmy projektującej nadwozia samochodowe, sam ma takie maszynki jak Corvette C3, C1, Jeep Wrangler i uważa, że Multipla to bardzo ładny i udany samochód. Miał i chwalił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)