Wpis z mikrobloga

#kameraboners #gopro #sj4000 #goclever #kamery #sport #motocykle

Zdecydowałem [na koniec sezonu:)], że kupuję kamerę. Głównie będę jej używał podczas jazdy na motocyklu. Przeprowadził ktoś rzetelny test wszystkich kamer wyczynowych, które są dostępne na rynku?

Co kupić? SJ4000 jest niezaprzeczalnym faworytem czy jednak lepiej lepiej wyrwać używane GoPro? A może inny GoClever albo Sony?

Ponoć od wuja jest podróbek SJ400. Możecie polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę?
  • 4
Co kupić? SJ4000 jest niezaprzeczalnym faworytem czy jednak lepiej lepiej wyrwać używane GoPro?


@trueno2: Nie wiem czy się pytasz serio, ale wszyscy na wykopie kupują SJ4000 bo jest tanie i dobre, a nie dlatego,że jest najlepsze w swojej klasie. Przecież to chińska kamerka za 300zł, abstrakcyjnie brzmi pytanie czy jest lepsza od tej markowej za 2000...
@krupek: Myślę, że jakoś specjalnie ekstremalnie nie będę jej używał, poza wspomnianą jazdą na motocyklu, czyli kamera przyczepiona do kasku i ewentualnie od czasu do czasu przyczepię sprzęt do karoserii samochodu. Rozważam wszelkie opcje, dlatego moje pytanie, chodź mocno laickie, było całkiem na serio.