Wpis z mikrobloga

@biczplis: Brednie to wy nam wciskacie. Znam dwie osoby, które już jako dorosłe zmieniły orientację, zarówno w jedną jak i w drugą stronę.

Jak dorośniecie i poznacie trochę życia, to pewnie sami się spotkacie z takimi przypadkami. Na razie niestety pozostaje wam tylko powtarzać zasłyszane pięknoduchowe lewicowe slogany, bo sami nie mogliście sobie wyrobić zdania na ten temat.
Jak dorośniecie i poznacie trochę życia, to pewnie sami się spotkacie z takimi przypadkami. Na razie niestety pozostaje wam tylko powtarzać zasłyszane slogany, bo sami nie mogliście sobie wyrobić zdania na ten temat.


@snapwheed: Jacy WY? Jakie dorośniecie? Ile muszę mieć lat, żebyś uważał, że dorosłem i już "kumam"? Oświeć mnie.
@biczplis: Tyle, żeby kumać :) Niektórym przychodzi to wcześniej, niektórym później. Trzeba wyjść do ludzi sprzed komputera, obserwować i wyciągać logiczne wnioski. A nie czekać, aż ktoś nam je przyniesie gotowe.
@snapwheed: Nie, wytłumacz mi. "Jak dorośniecie i poznacie trochę życia" - czyli kiedy? Kiedy wg ciebie człowiek dorasta i poznaje trochę życia? Czy jeżeli nigdy nie będę popierał twojego punktu widzienia to znaczy, że jestem gówniarzem, który niczego w życiu nie widział? Trochę #lewackalogika
@biczplis: Skoro zdecydował się na ślub i przyrzekał żonie, że ją kocha, to znaczy, że był wtedy hetero. Zdecydował się także na dziecko i to nie jeden raz, czyli seks z kobietą mu odpowiadał. A napisałeś, że obecnie jest homoseksualistą. Czyli zmienił orientację.
@biczplis: Zakładam, że masz jakieś dodatkowe podstawy poza jego słowami, żeby twierdzić, że już wtedy był homo. Bo wiesz, tak to się każdy może tłumaczyć, że od zawsze był, ale się nie ujawniał. Ale nie wnikajmy w to.

Więc skoro od początku był homo, to nie wiem jakim samolubnym #!$%@? trzeba być, żeby oszukać drugą osobę (kobietę) na całe życie, wykorzystując ją żeby "mi się poprawiło". Nie wspominam nawet o dzieciach...