Wpis z mikrobloga

Infamous 2 (50cebulionów) v Watch Dogs(100cebulionów) v Beyond two souls (55cebulionów) v UFC undisputed 3 (85 cebulionów) v Tomb Raider (surv edit) (65 cebulionów) v skate 3(60 cebulionów) ?

Które brać? Max 2 tytuły ;v


#kupujzwykopem #gry #ps3
  • 13
  • Odpowiedz
@kon-jakub: Niestety jeszcze nie, generalnie gry kupuję w sklepie z używkami (tam kupiłem infamous 1 i RDR no i star warsy ale następnego dnia już je sprzedawałem bo przeszedłem w jeden wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) I nie mają aktualnie na stanie.
  • Odpowiedz
@kon-jakub: Generalnie nie wiem na ile będe mógł sobie pozwolić, póki co przykuty w domu jestem i będę chciał jakoś tak w piatek fiksy puścić bo jak wpadnie to będą zakupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pacjent: W WD grałem chwilę u kumpla generalnie lubię sandboxy więc pewno bym miał jak w gta , zrobiłbym 3-4 misje a potem jeździł i odwalał (oh jakie zajebiste było jak policja Cię goni a Ty uruchamiasz barierki na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) A infamous sam nie jestem pewien, bo 1 część mnie dosyć mocno zmęczyła
  • Odpowiedz
@Terem: @JahMuffin: Infamous na pewno wezmę ale nie wiem czy brać od razu bo się jedynką zmeczyłem, a jak pisałem dziś skończyłem. Generalnie wszystkie gry z tego nabędę ale nie od razu wszystkie
  • Odpowiedz