Wpis z mikrobloga

"Nie ma żadnego filmu Polańskiego, który bym cenił"

- Przemysław Wipler, Kawa na Ławę, TVN24, 5 minut temu.
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wipler od początku swojej działalności reprezentuje cały czas te same poglądy, nawet będąc w PiS wielokrotnie łamał dyscyplinę partyjną


@Stunek: To oświeć nas wszystkich czemu głosował za ZIO w Krakowie:
  • Odpowiedz
@biczplis: Nasluchalem sie w zyciu paru rozmow i wywiadow z artystami i bez obrazy, ale uwazam, ze to to w wiekszosci towarzystwo wzajemnego lizania sie po pisiolach. I nie uwazam, ze jak ktos nie przeczyta tych kilku ksiazek rocznie albo nie obejrzy kilku filmow, ktore zazwyczaj na sile staraja sie byc ambitne to od razu jest chamem.

I nawet nie wolno niczego skrytykowac, bo zaraz jest sie uwazanym za ignoranta
  • Odpowiedz
ktoś pyta o zdanie człowieka który po pijaku atakuje policjantów?


@lennyface: A pokaz mi dowod, ze tak bylo naprawde? Jak na razie nie ma zadnego nagrania z kamery ani wyroku sadu.
  • Odpowiedz
@maciejkack: tak bo lewaki to elita intelektualna xDD

Więcej w życiu spotkałem lewackich ignorantów niż prawicowych ale bekowa grupa na n to najbardziej oczytana grupa na świecie. Koneserzy sztuki nowoczesnej xDDD
  • Odpowiedz
Nasluchalem sie w zyciu paru rozmow i wywiadow z artystami i bez obrazy, ale uwazam, ze to to w wiekszosci towarzystwo wzajemnego lizania sie po pisiolach.


@kobiaszu: Może i tak. Ale są rzeczy, któe są nazywane klasykami bez kozery. Możesz się nadal odgradzać od kultury, oglądać Motomyszy z Marsa i Niezniszczalnych Czy. Twoja brocha. Ale to nie zmieni faktu, że jesteś chamem.
  • Odpowiedz
@biczplis: O tym mowilem - napisz swoje zdanie odmienne od reszty i od razu zostan nazwany chamem xD

Normalnie kultura az z ciebie kipi - dlatego tak nie lubie tych wszystkich srodowisk co tak czesto brandzluja sie nad soba chociazby w czworce.

Problem z wami jest taki, ze wiecznie musicie miec jakies swoje autorytety, musi byc jakas moda, musi byc jakis styl, ktos musi byc tym dyktatorem - nie ma
  • Odpowiedz
Problem z wami jest taki, ze wiecznie musicie miec jakies swoje autorytety, musi byc jakas moda, musi byc jakis styl, ktos musi byc tym dyktatorem - nie ma miejsca na wlasne myslenie, jak ktos widzi w obrazie drugie dno, to tak musi byc i tez tak musisz uwazac chamie jeden co sie nie znasz.


A najsmieszniejsze jest to poczucie elitaryzmu - jest 99% chamstwa i jestesmy my, elita narodu, ktora tworzy kulture,
  • Odpowiedz
@blubi_su: Może jednak użyj jakichś argumentów jak ja?


@Xianxi: On nie ma argumentów.

Że padnie motyw składania mandatu byłem pewien. Ja nie twierdzę przecież, że Wipler jest czysty jak łza, że jest ideałem człowieka i polityka, czy że nigdy nie kłamie. Mówię jedynie, że ma pewne stałe poglądy, których się trzyma, co jest rzadkością. Z IO faktycznie trochę przypał, nie mam pojęcia o c--j chodzi. Głosowania w sprawie podatków już na wypoku parę razy były przeglądane, głównie przy okazji
  • Odpowiedz
@biczplis: A skad to mozesz wiedziec czy ogladam transformersow czy polanskiego jak nawet slowem o tym nie wspomnialem? Niby dlaczego masz prawo do ocenianiaa ktory film jest dla chamstwa, a ktory dla inteligencji? Tak sie skalda, ze lubi i Polanskiego i transformersow. Jezeli uwazasz transformersow za gowno, a nie dostrzegasz ile pracy i ile talentu potrzeba, zeby zrobic tak zajebiste efekty specjalne i taka dynamike akcji to wybacz ale jestes
  • Odpowiedz