Wpis z mikrobloga

@DownmiaN: moim zdaniem to będzie lepsze niż farbki, bo wejdziesz do każdej drogerii i znajdziesz. Jeśli bardzo chcesz farbki to może do jakiegoś plastycznego też się udaj, bo tam może być możliwość wyboru poszczególnych kolorów, a w takich sklepach dla dzieci to będą pewnie jakies podstawowe kolorki.

Moze dziewczyna/koleżanki mają te pptrzebne rzeczy? Ja jak bym robiła taka charakteryzacje to pewnie uzylabym dużo więcej produktow bo je mam itd, ale jak
@pusheeny: Bardzo dokładnie to opisałaś, dzięki :) Nie mam konkretnej charakteryzacji na myśli, mam tylko ogólny zarys całego stroju. Z racji że idę na Halloweeną imprezę ze znajomymi ze starej pracy, gdzie pracowałem w kuchni, chciałem przebrać się za kucharza zombie, fartuch we krwi i takie sprawy. Więc po prostu na twarz chciałem nałożyć coś, co wyglądąłoby chociaż w jakimś stopniu jak zombie ;P
@pusheeny: tylko sprawa jest tego rodzaju, że zależy mi na jakimś bardzo prostym sposobie ;P Niestety jutro po południe spędzę w pracy, i będe miał na szykowanie się tylko 25 min i to w metrze, więc na szybko i w niedogodnych warunkach :P byle by coś nałożyć na twarz ;)
@pusheeny: mówiąc jutro miałem na myśli sobotę ;) zapomniałem że już ta godzina ;) Dzięki za rady, już jestem mądrzejszy :) ale popytam jeszcze jutro przed pracą w sklepach, co mają do zaoferowania ;)