Wpis z mikrobloga

@Bimbermaeister: żartujesz???? A jak to przechodzi przegląd techniczny itd?

Pamiętam kiedy komuna padła u niemców ,to szkopy z dederowa przyjeżdzali trabantami do Polski i porzucali bo coś tam było że za utylizacje trzeba było płacić czy coś takiego. Pamiętam jak w auto- moto o tym ten stary dziadek mówił.
@j-ouR: Nawet nie próbuję! Jestem w trakcie naprawy przedniego zawieszenia :) Żółte blachy mogłyby być, ale wydaje mi się, że więcej z tym problemów niż pożytku. Zabawa z konserwatorem zabytków itd.

@uczony77: Mój dziadek całe życie bardzo dbał o niego i dzięki temu jest w świetnym stanie jak na prawie 50-letni samochód. Drobne poprawki i wszystko będzie idealnie. Tylko trzeba mieć czas i sporo cierpliwości, by zdobywać potrzebne części :)
Bimbermaeister - @j-ouR: Nawet nie próbuję! Jestem w trakcie naprawy przedniego zawie...

źródło: comment_x27As81hlAJ7TAuydz5UjybSDXXSyUF9.jpg

Pobierz
@patfor: Raczej nie, bo jak ma dużo paliwa to działa elegancko, a jak przełączyłem na rezerwę to zatrzymał się i dłuuugo musiałem rozmyślać nad przyczyną. Po dolaniu paliwa powyżej poziomu rezerwy zatrybił i pojechał dalej. Tam w baku są dwie rurki i ta krótsza od rezerwy prawdopodobnie się gdzieś przytkała, przez co gaźnik nie dostaje paliwa.

@uczony77: Taaa, zajmowanie miejsca w Trabim mając 185cm wzrostu zaczyna przypominać gimnastykę artystyczną ;))