Wpis z mikrobloga

Pogrzeb 14-letniego Szymona, którego wyniszczyła białaczka. Ksiądz na pogrzebie w kościele do dzieci:

".. i pamiętajcie dzieci, bądźcie grzeczni, bo spotka Was taka sama kara jak Świętej Pamięci Szymonka.."



#kosciol #polska #truestory
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sorry, ale nie chcę żeby moja córka później w szkole była wytykana palcami, bo tatuś na proboszcza doniósł.


@taki_sobie_jeden: Ja p------ę. Najlepiej nic nie robić. To już k---a ludzie, którzy mieszkają w miejscach gdzie szaleje mafia są bardziej odważni.

gdybym był ojcem Szymona to chyba wstałbym i mu
  • Odpowiedz
@taki_sobie_jeden: Takie słowa są niegodne człowieka, który ma pełnić posługę kapłańską. Nawet anonimowo zgłosić to można przecież. Jak nie będziemy robić nic to będziemy dalej tylko narzekać. Poza tym pisanie "pedały, wytykanie palcami" pokazuje, że media już ci mocno w głowie zmąciły. Sprawy pedofilskie dotyczą jakiegoś odsetka przypadków, a u wielu ludzi utarło się przekonanie, że to wszyscy tacy są.

PS.Tak żeby było jasne dla mnie każdy podejrzany o pedofilię,
  • Odpowiedz
@taki_sobie_jeden: możesz spróbować ale raczej dla swojego spokoju...

My po śmierci mojego brata, pisaliśmy skargę do kurii.. niestety - proboszcz jak był proboszczem tak jest.

A wierz mi - zrobił i powiedział dużo gorsze rzeczy niż to

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@taki_sobie_jeden: Jesteś p---a bez honoru. Od razu bowiem znalazłeś sobie usprawiedliwienie swojej bierności a mianowicie "gdybym był ojcem Szymona". C--j, że siedziałeś obok a teraz ciśniesz kloca w internetach jaki ja twardy byłbym.
  • Odpowiedz
@taki_sobie_jeden: to brzmi jak kiepskiej jakości kawał, albo masz nagranie, albo nie rób sobie jaj z pogrzebu. I mam nadzieję, że jesteś taki sobie jeden, bo jeden taki głupol wystarczy. A te plusiory to chyba od gimbusów masz, bo mam nadzieję, że żaden dorosły nie nie jest aż tak głupi, żeby ci go dać.
  • Odpowiedz