Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki (kończą mi się słowa na powitanie :P)

samopoczucie oceniam na 5/10, do lekkiego bólu kręgosłupa dołączyło ogólne rozbicie (możliwe że lekka gorączka, nie mam jak sprawdzić ;p ) W nocy po wieczornej dawce przez 2-3 godziny bolała mnie jeszcze głowa i utrudniała zasnąć. Na zdjęciu poranna dawka leku.

Dawka leku zależy od masy ( #kamdzcontent ). Moja poranna porcja to dwie ampułki o stężeniu 34 i 13. Dawka wieczorna to jedna ampułka 34. W przypadku porannej dawki nie trzeba kłuć się dwa razy, można zaciągnąć obie ampułki do jednej, większej strzykawki.

edit: Przed chwilą wstałem z krzesła i pojawiła się "igła" bólu taka 8/10 w kręgosłupie. Ciekawe co będzie dalej :D

#szpikodmirka #szpik #dawcaszpiku #dkms
Pobierz Czerw2 - Czołem mireczki (kończą mi się słowa na powitanie :P)

samopoczucie oceniam ...
źródło: comment_d6x7c2ape0F4dv8TS5ui3FmEK9VuMofS.jpg
  • 18
@Pommernstellung: Tak, jest pokazywany film, później jeszcze lekarz tłumaczy a na końcu dostaje się dwie instrukcje obsługi. Jeśli po tym wszystkim i tak się boimy robić te zastrzyki to fundacja może zorganizować pielęgniarkę
@ZlodziejeTraszek: w skórę, pod tkankę tłuszczową :) W poprzednim poście jest zdjęcie jak mała jest igła do wkłucia ;) A nie wiem, podejrzewam że by szczypało albo coś. Nie mam zamiaru sprawdzać :P
@Czerw2: Wiem, że nie powinenem ale: " a nie mówiłem ?"( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam nadzieję, że jednak masz gdzieś paracetamol pod ręką. Objawy ustąpią praktycznie w ciągu 15 minut od wzięcia, Ty nie będziesz się męczyć, a w żadnym wypadku nie wpłynie to na szpik ani biorce. Całkowicie ustąpią na drugi dzień po oddaniu. Inaczej będziesz miał całe dnie rozpierniczone, albo przeleżane. Trust me ( ͡