@dw951ga: obecnie tak, chyba, że apator by wygrał w gorzowie więc gorzów 0 pkt dużych i motor u siebie i leszno też 0 pkt duzych, wtedy liczyłyby się małe punkty bo żaden przegrany nei zdobył żadnych punktów meczowych, ale jeżeli gorzów wygra to sparta rip.
#zuzel