Czy mareczek cieslak zostanie zaproszony na zwycięską lufe po meczu

  • jeszcze jak 27.8% (10)
  • jeszcze jak i to nie jedną 47.2% (17)
  • marek teraz nie pije, trenuje to tour de polonge 25.0% (9)

Oddanych głosów: 36

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Częstochowie oszczędzają paliwo na równaniu, albo im się sprzęt popsuł XD
#zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w sumie smiesznie by było jakby Unia powtórzyła historie i wygrała mistrza z ostatniego miejsca
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dw951ga: obecnie tak, chyba, że apator by wygrał w gorzowie więc gorzów 0 pkt dużych i motor u siebie i leszno też 0 pkt duzych, wtedy liczyłyby się małe punkty bo żaden przegrany nei zdobył żadnych punktów meczowych, ale jeżeli gorzów wygra to sparta rip.
  • Odpowiedz