Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
Ale obiektywnie patrząc, finał Motocykl - Włókniarz powinien być jebitny, podobny do zeszłego finału Sparta - Motocykl.
#zuzel
#zuzel
- 0
Finał powinien być mega.
#zuzel
#zuzel
@czupek: pod warunkiem że będize motor- częstochowa. Świetnie by to się zapowiadało bo oba kluby mają w składzie bardzo wyrónanych i silnych zawodników i każdy bieg będzie się mógł kończyć z każdym wynikiem.
@sindram: Gorzów zawsze jest niebezpieczny wystarczy że Vaculik i Zmarzlik będą mieli forme konia i dwaj zawodnicy robią 30 pktów. Jak jeszcze ktoś coś dołoży to robi sie niebezpiecznie z nimi zawsze.
Wroyna jak ty mi zaimponowałeś teraz. #zuzel
To ostrzeżenie dla Hampela xDDDD
#zuzel
#zuzel
- 5
- 2
@thesc: a toruń to nie czad ?
Bez większego wysiłku sobie wchodzi do półfinału !
Bez większego wysiłku sobie wchodzi do półfinału !
- 7
akurat to nieprawda ze trzeba dolewać. Mechanicy bodajże Hancocka w grad prix lata temu nie dolał i motor się zatrzymał po połowie wyścigu( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
#zuzel
- 5
Holder taktyczna za Dudka, co tam się dzieje
#zuzel
#zuzel
źródło: comment_16617131849D4bkYtxpWv76etbaLYNHT.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
No i MOCARNY Toruń jest w półfinale.
Chociaż bardzo możliwe ze nie zdobędzie żadnego medalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
Chociaż bardzo możliwe ze nie zdobędzie żadnego medalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
- 2
I wszystko jasne
#zuzel
#zuzel
wuuuuuteeeeeeesss! #zuzel
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Lucky loserem zostanie ta przegrana drużyna, która będzie miała najlepszy bilans punktowy z dwumeczu, tak? I pojedzie z kim z trójki awansujących? Co w sytuacji kiedy różnica w dwóch ćwierćfinałach będzie taka sama? Pewnie awansuje ten kto był wyżej po zasadniczej, ale ten układ to nowość dla mnie a nie śledzę aż tak tematu, wybaczcie.
#zuzel
#zuzel
@Wondziu: robi się tabelę z wynikami ćwierćfinałów, lucky loser jest 4. w niej i jedzie z najlepszą drużyną w ćwierćfinale. W przypadku równej ilości decyduje kolejność po zasadniczej. Ale dziś nie będzie raczej takie sytuacji, bo Wrocław i Leszno przegrają oba mecze.
@Wondziu najpierw liczą się duże punkty, czyli Toruń już ma półfinał
#zuzel fan żużla dzis
źródło: comment_1661712369NmocCCsyrE6RGkr5mVHXs3.jpg
Pobierz- 0
Popis jazdy parą Zmarzlika
#zuzel
#zuzel














#zuzel