Ale kibice wuteesu to bydło. Ani nie przerwa dopingu dla oklasków dla Miedziaka, ani nie poskaczą do kto nie skacze ten z Torunia a na koniec jeszcze puszką w Marzena rzucą. Ha tfu
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sindram: ja bym powiedział że na chwilę obecną jest nawet delikatnym faworytem. Jednak pamiętajmy że finały będą jechane w niższych temperaturach i sporo może się pozmieniać z tym jak jadą niektórym silniki.
  • Odpowiedz
@czupek: pod warunkiem że będize motor- częstochowa. Świetnie by to się zapowiadało bo oba kluby mają w składzie bardzo wyrónanych i silnych zawodników i każdy bieg będzie się mógł kończyć z każdym wynikiem.
  • Odpowiedz
akurat to nieprawda ze trzeba dolewać. Mechanicy bodajże Hancocka w grad prix lata temu nie dolał i motor się zatrzymał po połowie wyścigu( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i MOCARNY Toruń jest w półfinale.
Chociaż bardzo możliwe ze nie zdobędzie żadnego medalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Lucky loserem zostanie ta przegrana drużyna, która będzie miała najlepszy bilans punktowy z dwumeczu, tak? I pojedzie z kim z trójki awansujących? Co w sytuacji kiedy różnica w dwóch ćwierćfinałach będzie taka sama? Pewnie awansuje ten kto był wyżej po zasadniczej, ale ten układ to nowość dla mnie a nie śledzę aż tak tematu, wybaczcie.
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wondziu: robi się tabelę z wynikami ćwierćfinałów, lucky loser jest 4. w niej i jedzie z najlepszą drużyną w ćwierćfinale. W przypadku równej ilości decyduje kolejność po zasadniczej. Ale dziś nie będzie raczej takie sytuacji, bo Wrocław i Leszno przegrają oba mecze.
  • Odpowiedz