Możecie mi powiedzieć czy te DMPJ są miarodajne, czy zespoły je olewają?
Chodzi mi tu głównie pod kątem GKMu, który widzę, że będzie w top 3 i pytanie czy są tacy mocni czy inne zespoły to odpuściły?
#zuzel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ekjrwhrkjew: Porównywanie ligi i reprezentacji XD Idąc tą logiką to akurat Ekstraklasą jara się dużo osób, mam na myśli w miastach rywalizujących miedzy sobą, to co napisałeś miałoby sens gdyby kibice np Legii podniecali się wszelakimi sukcesami itd podczas gdy w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu itd wszyscy mieliby gdzieś ich lokalne kluby i wyniki. I osobiście jaram się żużlem w tej skali i czuje tą rywalizację bo kibicuje klubowi z
  • Odpowiedz
Osobiście uważam, ze ihmo większe szanse na miszcza ma włókniarz, aczkolwiek różnica nie bezie duża.
#zuzel

Kto będzie miszczem

  • motór 37.0% (27)
  • włókniarz 35.6% (26)
  • apator 17.8% (13)
  • stal 9.6% (7)

Oddanych głosów: 73

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://przegladsportowy.onet.pl/zuzel/zuzel-polonia-znalazla-zastepstwo-za-miedzinskiego/q3dq8fk
Chyba dobry kierunek, zawodnik aktualnie P3 w SGP2, przed Lampartem, Gustsem, Miśkowiakiem czy Bloedornem. Nie ma nic do stracenia a może sobie reklamę zrobić. Za Miedziaka wstawią pewnie Głogowskiego i spod 16 będzie go zastępował. Zapewne nie odrobimy tego, ale walczyć trzeba.
#zuzel
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@w00nski Basso ma mecze w środę i czwartek. Także czasu na treningi nie będzie.

Ten gość powinien być już prędzej wypożyczony. No ale Jurek ma węża w kieszeni i szkoda kasy.
  • Odpowiedz
@Kitas5: Skład zbudowany na emerytach bez ambicji do awansu. Niestety, ale dla Zagara, Miedziaka i Jelenia - I liga to szczyt. Skład dobry na I, ale nie na ekstraligę. Po awansie trzeba wymienić co najmniej 5 zawodników. I to jest błąd. Jak pierwszy raz spadliśmy w 2007, to na następny sezon został trzon: AJ, Buczek, Emil i Okoń. Awansowaliśmy z palcem w tyłku i można było w środku sezonu myśleć
  • Odpowiedz
@orle: Info od Polonii Bydgoszcz:

Adrian Miedziński nadal przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej w szpitalu w Zielonej Górze. Jego stan jest stabilny. Próba wybudzenia podjęta zostanie w środę lub czwartek.

Miedziak, jesteśmy z Tobą!


Także Konarski niby coś wie, ale nie dokładnie to
  • Odpowiedz
@HarrisonBergeron potem stwierdził, że Honorata (mama Patryka) k-------a odbierając telefon od niego, a jak Duzers pokazał fucka, to stwierdził, że kultury uczył się pewnie od matki. Nie wiem skąd się ten dzban wziął.
W piątek pisał, że team Miedziaka nie jest w stanie uzyskać informacji do jakiego szpitala go zabrano, mimo że w Zielonej jest tylko jeden i do tego wpisany w protokół zawodów.
Gość chyba chce mocno zaistnieć, ale albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Śmiechowo dość było dzisiaj w magazynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ogladałem żadnego z meczów #zuzel dzisiaj, któryś wart zobaczenia? Są już może w necie do zobaczenia, ewentualnie jakieś skróty?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś dla odmiany holder i lambert na plus a Dudek i przespekski na minus xD jakby jakimś cudem cała czwórka się od początku dopasowała mogliby mieć nawet szanse z Lublinem, ale to raczej nierealne wiec baty będą xx
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak brzmiało to zdanie coś typu " sędzia podjął dobrą decyzję lecz... Gdyby podjął inną to coś tam coś tam.." nie mogę sobie tego zdania przypomnieć
Często jest te zdanie na fp PoKredzie na Facebooku
#zuzel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale kibice wuteesu to bydło. Ani nie przerwa dopingu dla oklasków dla Miedziaka, ani nie poskaczą do kto nie skacze ten z Torunia a na koniec jeszcze puszką w Marzena rzucą. Ha tfu
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach