@pietruta: Każda normalna giełda będzie robiła weryfikację. Twoim problemem najwyraźniej nie jest sprzedaż, tylko anonimowość (dla US). Jeśli tak, to wymiana do btc i sprzedaż w bitomacie lub kantorze stacjonarnym.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Kupilem tez, ale stosunkowo niedawno, skromnie za 1500 i czekam na dalszy rozwój. Nie jest zbyt mądre kupować na gorce, ale można raz na jakiś czas zaryzykować ;)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance

Kupilem sobie trochę #xrp i w przyszłości gdybym chciał wypłacić pieniądze to jak to zrealizować by jak najmniejszą prowizje zapłacić?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo będzie sterowany przez kogoś z góry xDDDDDDD


@Czachaaa: a to XRP nie jest sterowany? W obiegu jest 50 mld XRP, drugie tyle czeka na wypuszczenie przez twórcę. Mam nadzieję że ujebią ten oczywisty SCAM na zawsze.
  • Odpowiedz
@majkelunio: okazało się, że chłop z SEC, który rozpoczął inbe na XRP miał jakiś prywatny problem do samego XRP, odszedł finalnie z SECu i teraz pracuje z konkurencją dla XRP właśnie. Nie mam źródeł pod ręką, ale sprawa wygląda na taką, którą SEC sobie po prostu finalnie odpuści, bo nie mają żadnych kart którymi mogliby zagrać.

BTC/ETH nie rusza, bo już za dużo korpo w to weszło
  • Odpowiedz