Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
1,70$ pykło.
#xrp
#xrp
@ksiadz_kanonik: I odpykło.
- 6
- 3
@Cerm3r: dobra źle zinterpretowałem.. myślałem że jak spadło 2 gr to od razu jest panika że nie leci w góre.. tak masz rację fajnie leci w górę.. najważniejsze aby dzienna świeca zamknęła się powyżej trójkąta to dopiero będzie to the moon...
@Cerm3r: wlasnie sellnalem swoje z zyskiem, nie chce czekać na kolejnego tweeta elona ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze litecoin do góry
- 1
- 2
@dusigrosz69: @MadaM0: wiem ryzykko, robię sobie rollki na tym,
mam jeszcze zapas ponad 1000 szt więc nie jest zle :D na lambo bedzie :D
mam jeszcze zapas ponad 1000 szt więc nie jest zle :D na lambo bedzie :D
- 0
Nie spodziewałbym się, że #xrp da mi największą stabilność w portfolio w ostatnim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi o imbe z żarciem prądu przez bitka, czy coś się z sec zadziało?
#kryptowaluty
#kryptowaluty
@parowka_al_dente: W ostatnim filmie Jeremy Hogan (https://www.youtube.com/watch?v=5Iw6KvYZuUY&t=19s) przewiduje ,że ugoda będzie w najbliższych 2 tyg. Jeśli nie będzie ugody to sprawa ruszy i wynik możliwy koło września.
Według mnie cała sprawa ripple vs sec to polityczna rozgrywka. Po pierwsze fakt jest taki, że Brad Garlinghouse finansował kampanię Joe Bidena. Szefem sec od 2017 do grudnia 2020 był Pan Jay Clayton (związany z obozem Trumpa). Złożył pozew w sprawie ripple w zasadzie jakiś krótki czas po tym jak było już pewne że prezydentem zostanie Biden (grudzień). Jay Clayton kilka dni po złożeniu pozwu zrezygnował. Zastąpiła go na 3-4m Pani Allison
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@piro111 @To_The_Moon Nie mam nigdy targetów cenowych (bo po prostu cena może tam nie dojść, zawrócić się przed samym targetem). Czekam aż Wykop będzie pękał w szwach od XRP xd jak od Doge jeszcze nie dawno. I powolutku po trochu będę pylił regularnie co parę dni, niezależnie od ceny.
- 4
Fajny trójkąt się robi na XRP ... zobaczymy czy wybije sufit bo nigdy nie pogardzę dalszymi wzrostami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #xrp #bitcoin #ethereum
#kryptowaluty #xrp #bitcoin #ethereum
- 4
@MadaM0: Wygląda na to że korekta dobiega końca i jutro albo pojutrze zaczną się wzrosty jak w normalnej Hossie ... zobaczymy czy rynek i idioci z ulicy się pod to podepną bo może być tak że będzie dobre odbicie ale siła rynku się wyczerpie i znowu jebnie dużo niżej do czasu aż popyt wzrośnie a co za tym idzie cena spadnie jeszcze niżej... jeśli rynek od jutra zacznie rosnąć to
@dusigrosz69: podobnie też a może i lepiej się zachowuje Matic
- 1
Siema Mirasy.
Ostatnio dodawałem post z pytaniem o przepływ xrp na portfel i tym, że mój pierwszy depozyt został ukrócony o activation fee.
Pewien ziomal napisał o tym, że jest możliwość odzyskania tego depozytu w razie usunięcia portfela xrp.
Na razie nie mam zamiaru go usuwać i holduje XRP, ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was odzyskał depozyt z Trust Walleta, ponieważ z tego co widziałem jakiś chłop odzyskiwał te 20
Ostatnio dodawałem post z pytaniem o przepływ xrp na portfel i tym, że mój pierwszy depozyt został ukrócony o activation fee.
Pewien ziomal napisał o tym, że jest możliwość odzyskania tego depozytu w razie usunięcia portfela xrp.
Na razie nie mam zamiaru go usuwać i holduje XRP, ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was odzyskał depozyt z Trust Walleta, ponieważ z tego co widziałem jakiś chłop odzyskiwał te 20
@MadaM0: Każdy portfel możesz usunąć niezależne od aplikacji portfela i spowoduje to bezpowrotne zniszczenie 5xrp.
@MadaM0: Tutaj możesz manualnie wysłać transakcje usunięcia konta.
https://xrp.fans/#s
Wykorzystując te komendy.
https://xrpl.org/accountdelete.html
Ale dużo łatwiej będzie zaimportować portfel do XUMM i usunąć korzystając z
https://xrp.fans/#s
Wykorzystując te komendy.
https://xrpl.org/accountdelete.html
Ale dużo łatwiej będzie zaimportować portfel do XUMM i usunąć korzystając z
- 0
- 0
Ath dziś wleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 0
Dobre wsiadamy bo coś odstaje ten śmieć od reszty
Ostatni brałem za 0,2 żeniłem za wcześnie bo po 0,9
lecą dziwne order buy,
#xrp
Ostatni brałem za 0,2 żeniłem za wcześnie bo po 0,9
lecą dziwne order buy,
#xrp
- 0
@pxaux: z pierwszej top 10 najbardziej zdumpowany coin :) hodlerzy mają tu przewalone
Komentarz usunięty przez autora
Co to sie wydarzylo z #xrp? Pik czy cos na rynku mnie ominęło? #kryptowaluty
- 1
Chyba ktoś celowo bumpuje
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@1Lupa: bo ten system płatności nie opiera się o ethereum , ethereum będzie do czego innego potrzebne
a co do btc ( ͡º ͜ʖ͡º) a na co to komu potrzebne
a co do btc ( ͡º ͜ʖ͡º) a na co to komu potrzebne
- 1
@orangeduke: sprawdź sobie ile #iota konsumuje
- 1
- 1
Siema wariaty
Wiem, że pytanie głupie i zapewne niepotrzebne ale chciałbym się upewnić czy to normalne.
Wypłaciłem dziś po raz pierwszy partie XRP na swój trust wallet z giełdy bitbay o godzinie 21 03, i dalej nie mam coinów na wallecie.
Czy mógłby mi ktoś napisać ile mniej więcej zajmuje wypłata i wpłata xrp na giełde?
Z góry dzięki.
#kryptowaluty #ripple #xrp
Wiem, że pytanie głupie i zapewne niepotrzebne ale chciałbym się upewnić czy to normalne.
Wypłaciłem dziś po raz pierwszy partie XRP na swój trust wallet z giełdy bitbay o godzinie 21 03, i dalej nie mam coinów na wallecie.
Czy mógłby mi ktoś napisać ile mniej więcej zajmuje wypłata i wpłata xrp na giełde?
Z góry dzięki.
#kryptowaluty #ripple #xrp
- 1
Tak. Na giełdzie adresy są giełdy, a portfele wirtualne. Dlatego np. Safemoonowcy muszą czekać na przeliczenie salda z doładowań, bo wpływa na adres giełdy, a nie na portfel, który jest w bazie danych giełdy.
- 0
Gdzie najszybciej mogą wypłynąć informacje na temat dzisiejszego spotkania?
#ripple #xrp #kryptowaluty
#ripple #xrp #kryptowaluty
- 1
@fragola to konkretnie spotkanie dotyczy dwóch założycieli Ripple z SEC, którzy swoją drogą też są po uszy zamieszani całą aferę, a raczej ich portfele.
- 0
@mikorys zgadza się, ma to byc spotkanie zamknięte i jak wspomniałem wyżej dotyczy konkretnie dwoch założycieli xrp, co nie zmienia faktu ze ma to wpływ na cały proces















#xrp #kryptowaluty