Dobra kurs fajnie idzie w górę i powinien teraz wybijać wyżej.. zobaczymy co z tego będzie rano... niech ktoś mnie zastąpi i podtrzyma wykres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xrp #kryptowaluty
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cerm3r: dobra źle zinterpretowałem.. myślałem że jak spadło 2 gr to od razu jest panika że nie leci w góre.. tak masz rację fajnie leci w górę.. najważniejsze aby dzienna świeca zamknęła się powyżej trójkąta to dopiero będzie to the moon...
  • Odpowiedz
Nie spodziewałbym się, że #xrp da mi największą stabilność w portfolio w ostatnim czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi o imbe z żarciem prądu przez bitka, czy coś się z sec zadziało?
#kryptowaluty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Według mnie cała sprawa ripple vs sec to polityczna rozgrywka. Po pierwsze fakt jest taki, że Brad Garlinghouse finansował kampanię Joe Bidena. Szefem sec od 2017 do grudnia 2020 był Pan Jay Clayton (związany z obozem Trumpa). Złożył pozew w sprawie ripple w zasadzie jakiś krótki czas po tym jak było już pewne że prezydentem zostanie Biden (grudzień). Jay Clayton kilka dni po złożeniu pozwu zrezygnował. Zastąpiła go na 3-4m Pani Allison
  • Odpowiedz
@piro111 @To_The_Moon Nie mam nigdy targetów cenowych (bo po prostu cena może tam nie dojść, zawrócić się przed samym targetem). Czekam aż Wykop będzie pękał w szwach od XRP xd jak od Doge jeszcze nie dawno. I powolutku po trochu będę pylił regularnie co parę dni, niezależnie od ceny.
  • Odpowiedz
@MadaM0: Wygląda na to że korekta dobiega końca i jutro albo pojutrze zaczną się wzrosty jak w normalnej Hossie ... zobaczymy czy rynek i idioci z ulicy się pod to podepną bo może być tak że będzie dobre odbicie ale siła rynku się wyczerpie i znowu jebnie dużo niżej do czasu aż popyt wzrośnie a co za tym idzie cena spadnie jeszcze niżej... jeśli rynek od jutra zacznie rosnąć to
  • Odpowiedz
Siema Mirasy.
Ostatnio dodawałem post z pytaniem o przepływ xrp na portfel i tym, że mój pierwszy depozyt został ukrócony o activation fee.
Pewien ziomal napisał o tym, że jest możliwość odzyskania tego depozytu w razie usunięcia portfela xrp.
Na razie nie mam zamiaru go usuwać i holduje XRP, ale chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was odzyskał depozyt z Trust Walleta, ponieważ z tego co widziałem jakiś chłop odzyskiwał te 20
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobre wsiadamy bo coś odstaje ten śmieć od reszty
Ostatni brałem za 0,2 żeniłem za wcześnie bo po 0,9
lecą dziwne order buy,
#xrp
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema wariaty
Wiem, że pytanie głupie i zapewne niepotrzebne ale chciałbym się upewnić czy to normalne.
Wypłaciłem dziś po raz pierwszy partie XRP na swój trust wallet z giełdy bitbay o godzinie 21 03, i dalej nie mam coinów na wallecie.
Czy mógłby mi ktoś napisać ile mniej więcej zajmuje wypłata i wpłata xrp na giełde?
Z góry dzięki.
#kryptowaluty #ripple #xrp
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak. Na giełdzie adresy są giełdy, a portfele wirtualne. Dlatego np. Safemoonowcy muszą czekać na przeliczenie salda z doładowań, bo wpływa na adres giełdy, a nie na portfel, który jest w bazie danych giełdy.
  • Odpowiedz
  • 0
@mikorys zgadza się, ma to byc spotkanie zamknięte i jak wspomniałem wyżej dotyczy konkretnie dwoch założycieli xrp, co nie zmienia faktu ze ma to wpływ na cały proces
  • Odpowiedz