Mireczki szukam budżetowego smartfona.
Wymagania:
- tani
- niedrogi
- 8 gb ramu (czy też tyle, żeby te 2-3 lata spokojnie potrzymał)
- przyzwoita bateria
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Firma Motorola we wrześniu postanowiła zaprezentować najnowsze urządzenia, które rozszerzają serię edge 30. Jeszcze do niedawna rodzina licząca tylko dwa smartfony znacząco się rozrosła, a jednym z nowych modeli jest edge 30 neo.

Najtańszy w momencie premiery model z rodziny edge 30 może pochwalić się kilkoma naprawdę intrygującymi rozwiązaniami. Jest to jeden z najbardziej kompaktowych smartfonów w rodzinie Motoroli. Ekran nieprzekraczający 6.3-cala dla wielu osób może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ponadto
AAAAAPsik - Firma Motorola we wrześniu postanowiła zaprezentować najnowsze urządzenia...

źródło: moltorola

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielonazaielonka powinna być opcja z czy bez ładowarki. Ja akurat nie potrzebuję bo mam ich kilka (od starych telefonów, od tabletu, laptopów), ale rozumiem, że ktoś nie ma na stanie ładowarki 25w (bo chyba Samsung tylko tyle obsłuży) i by mu się przydała.
  • Odpowiedz
@Matpiotr odcisk palca działa tak sobie a ogólnie telefon spoko. Mam go prawie dwa lata, wyszedł z androidem 12, dostał 13, pewnie już 14 nie będzie, ale kilka dni temu weszła kolejna poprawka zabezpieczeń na dzień 1 kwietnia więc motka nie zapomniała o tym modelu jak widać. Myślę że mogę z czystym sumieniem polecić.
PaulStone - @Matpiotr odcisk palca działa tak sobie a ogólnie telefon spoko. Mam go p...

źródło: temp_file9192368520935998957

Pobierz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest jakaś opcja w Xiaomi, żeby np. dane mobilne włączały się automatycznej jak odblokuje telefon albo wchodzę do przeglądarki ?
Często jak telefon jest zablokowany to mam włączone te dane mobilne i bateria trochę dostaje po tyłku a nie zawsze chce mi się to ręcznie włączać / wyłączać
#xiaomi #smartfon #samsung dla zasiegu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siemka mam #poco x3 pro, sytuacja wyglada tak ze xiaomi wydało jakąś aktualizację która psuła telefony, niestety nie było mnie parę msc w domy i telefon został w domu i aktualizacja zrobiła się sama, telefon oddałem do serwisu który nic nie potrafił z tym zrobić, telefon cały czas restartuję się w recovery mode a gdy próbuję go włączyć cały czas na ekranie widnieje napis fastboot wie ktoś jak to naprawić
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niks: to poco x3 pro jest jeszcze wspierany i dostaje aktualizacje? Sam z pół roku temu zmieniałem tom bo już od dłuższego czasu nie było nowych aktualizacji i myślałem że go olali.
  • Odpowiedz
Czy do opaski Mi Band 7 NFC (kupiona na Aliexpres więc możliwe, że to jakaś chińska wersja) można dodać kartę płatniczą aby płacić zbliżeniowo? Pytam bo nie widzę żadnej takiej opcji w aplikacji Zepp Life. #xiaomi #miband
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w powerbanku Mi Power Bank 3 Ultra Compact 10000mAh to normalne, że po naładowaniu mrygają mi diody przez prawie cały czas?
Wyłączą się na chwilę i znowu mrygają.

#powerbank #xiaomi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytaniedoeksperta - da się dzisiaj w granicach +/- 2k PLN kupić sensowny #odkurzacz typu #roomba #roborock #xiaomi ?
Nie musi mieć opcji mopowania, no chyba że ma taką, która nie rozciąga tylko syfu po podłodze, ale faktycznie myje.
Powierzchnia płaska (ok 80m2), parter, bez dywanów, 80% płytki, reszta panele (bez progów pomiędzy). Meble na wysokich nogach (ok 15cm).

Najważniejsze żeby dobrze zbierał FUTRO od
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@munioman: Musisz wgrać od nowa rom. Jak masz root to dowolny a jak nie to przez fastboot oficjalny miui na ten telefon. Narzędzia znajdziesz w necie.
MiFlash o ile dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz
@mepps a było je widać jak pracują na filmiku z fabryki, ktory wypuścili na pierwsze dostawy.
Ogółem Xiaomi jak ze smartfonami, bierze wszystko od kogoś. Design z Porsche, bateria z Catl, gigacastingi z idry, napędy też pewnie od kogoś brane.
Patrzcie teraz państwo, jaka zajebista firma automotive jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą po weibo lata sporo filmików z tego, że jakość materiałów słaba, poduszki przy
  • Odpowiedz
  • 3
@gonzo91 nie wiem jak będzie z samochodami ale pamiętam jak miałem swój pierwszy Redmi 3 w 2016 kiedy w Polsce jeszcze prawie nikt o Xiaomi nie słyszał a teraz są na podium.
  • Odpowiedz
Potrzebuję kupić kamerkę domową, która będzie mi dawała znać (przez powiadomienie na telefon) jak mój pies zacznie nagle szczekać jak jest sam w domu. Czy kamerka Xiaomi Smart Kamera 360° C400 będzie odpowiednia? Wiem, że ma funkcję wykrywania ruchu, a czy jest też funkcja wykrywania nagłego hałasu?
#xiaomi #smarthome #kamery #psy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#robotsprzatajacy #roborock #xiaomi #sprzatanie

Rozglądam się za jakimś robocikiem sprzątającym, chata 50m podłoga 85% drewno reszta płytki jeden mały dywan tak czytam czytam i spodobał mi się roborock s7 ale jednak wolałbym coś tańszego, może mireczki się podzielą co tam u nich jeździ i jak się sprawuje?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirasy, szybkie pytanie. Czy znajdę coś lepszego od XIAOMI Vacuum X10+EU? w kwocie do ok. 3k do kupienia w PL sklepie?
Na czym mi najbardziej zależy:

- jakość sprzątania
- możliwie największa moc
- chyba już fajnie jak będzie miał tego swojego docka który się opróżnia i sam czyści
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Piotropatra: ciężkie pytanie, dla jednych może być cichy dla innych głośny, nie mam porównania z innymi. Powiem tak, mi kompletnie nie przeszkadza i bym powiedział że jest cichy, coś tam brzęczy i tyle :) Myślę że dziecka nie obudzi.
Stacji nie ukrywałem, postawiłem ją w kuchni która jest najczęściej sprzątana. Wygląda całkiem estetycznie więc nie przeszkadza mi to.
Najbardziej mnie cieszy, że naprawdę radzi sobie dobrze z przeszkodami, stołami, krzesłami,
  • Odpowiedz