Chciałem pograć na xbox cloud
Mam dedykowany dla xboxa kontroler - joistick hotas od thrustmastera.
Odpalam MSFSa w przeglądarce ale gra w ogóle nie widzi kontrolera.
Natomiast jak wciskam przycisk Xbox na kontrolerze, to odpalają się jakieś okienka systemowe. Więc niby działa a nie działa.
Ktoś wie jak to ogarnąć?
#xbox #xboxgamepass #xboxcloud #xcloud #msfs #kiciochpyta
Mam dedykowany dla xboxa kontroler - joistick hotas od thrustmastera.
Odpalam MSFSa w przeglądarce ale gra w ogóle nie widzi kontrolera.
Natomiast jak wciskam przycisk Xbox na kontrolerze, to odpalają się jakieś okienka systemowe. Więc niby działa a nie działa.
Ktoś wie jak to ogarnąć?
#xbox #xboxgamepass #xboxcloud #xcloud #msfs #kiciochpyta

































ktoś korzysta z xcloud na applu i ma jakieś kłopoty z działaniem serwisu?