Nawiązując do zdjęć z wczorajszego wykoppiwa

Na WykopParty 20 lipca fotografem będzie Sylwester Smigielski. Jest to profesjonalny fotograf. Nie będzie fuszerki z dziwnymi zdjęciami. Kto nie będzie chciał być fotografowany będzie miał oprócz nicka specjalne oznaczenia, dzięki któremu fotograf będzie wiedział kogo nie fotografować. Ponad to przy późniejszej obróbce nieładne zdjęcia oraz te na których ktoś przypadkowo się pojawił będą usuwane.

http://www.wykop.pl/link/1562977/slaskie-wykoparty-20-lipca-2013/

#slaskiewykopparty #katowickiewykopparty #wykopparty #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#slaskiewykopparty #katowice #wykopparty #wykoppiwo

Mam rażenie, że te wykopowe spędy służą tylko temu aby pośmieszkować z ludzi, którzy mieli to nieszczęście znaleźć się na zdjęciach. Nie każdy ma w końcu dystans do siebie.

Trochę to niefajne, nie uważacie? Mnie tam osobiście nie przeszkadza, że jeden wygląda jak kuc, drugi jak dres, zastanawiam się tylko czy na Katowickim piwku sprawdzano przy barze pełnoletność uczestników?

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@worldmaster: Ja jestem totalnie niefotogeniczny, zawsze wychodzę jak alien. Poza tym nie lubię być na zdjęciach z imprez. Wystarczy przypadkowa poza, pozycja i już można pod to dorobić soczystą historię :D
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Porozmawialiśmy z administracją Wykopu i zastanawiamy się nad zorganizowaniem oficjalnego Wykop Party w Warszawie.

Wydaje nam się, że lepiej zainwestować czas i pieniądze we wspólne spotkanie kilkudziesięciu czy nawet kilkuset osób, niż dofinansowywać dla kilkunastu osób koszulki sportowe o których niedawno pisał @TheMan.

W związku z tym, chcielibyśmy zapytać - co uważacie o zorganizowaniu oficjalnego Wykop Party w Warszawie, w drugiej połowie lipca? Prosimy także o propozycje miejsca. My ze swojej
BrowarCiechan - Porozmawialiśmy z administracją Wykopu i zastanawiamy się nad zorgani...

źródło: comment_Ha1n8H0DBeal3Y6D8Hc5CBt9khWPh0Oh.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy @Tokarz wrzucasz znalezisko z info o wykopparty? Już 35 osób się zapisało a znaleziska dalej nie ma :P

BTW:

Kobiety:7 20%
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sad_Statue: @6566: Prawo Dżungli? tez nic nie mówi? genialna party game, na środku stołu stawia się drewniany totem. gracze wykładają po kolei przed sobą karty, które są baaaaaaaardzo podobne do siebie, jeżeli ktoś ma taka sama jak druga osoba, musi złapać szybko totem, bo inaczej weźmie karty przeciwnika, jeżeli weźmie totem omyłkowo, zbiera wszystkie wyłozone na stół karty. celem gry jest pozbycie się wszystkich kart z ręki. debilna,
  • Odpowiedz