Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 20
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@TurboMarcin: wotore 4 już było.
- 1
@TurboMarcin: 4 juz była :)
- 4
Ale zgasił steryda ( ͡º ͜ʖ͡º) Typ jeszcze wystawiał rękę jakby chciał powiedzieć
#mma
#wotore
#sztukiwalki
Panie, no co on robi? Kop na twarz w parterze? Tak nie można.
#mma
#wotore
#sztukiwalki

- 1
Cała gala #wotore do obejrzenia na wuwuwu meczreplay.blogspot.com i t.me/zobaczto
- 0
Jakieś info co z tym typem, który dostał 2 soccer kicki?
#wotore
#wotore
Komentarz usunięty przez autora
@HoIIow: na piekarach było zarezerwowane miejsce na chirurgii dla kogoś innego, ale sie zwolniło akurat dla jego XD
Nie ma na strumyku możliwości odtworzenia #wotore? Ktoś wie gdzie poza wykupieniem ppv można obejrzeć? (Walke Pasternaka widzialem, bo Mirek wrzucal na stremable)
@Sok_Mandarynkowy: jak jest technika założona to czas 20 stop
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
zmarnowany potencjal ściągania tego Simona, mogliby mu dać jakiegoś stójkowicza i penwie by iskrzylo a tak nuda.
#wotore
#wotore
A jak inne walki? Bo tylko włączyłem jak już była ostatnia walka Pasternaka
#wotore
#wotore
- 1
@krzysiek944: np tak https://streamable.com/08x9gj
@s3ba11: Masz może coś z Labrygi?
Pasternak to chyba lekko w szoku był, że tak łatwo pieniądze wpadły i do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) na treningach większe obrażenia
#wotore
#wotore
Pasternak klasa, szybka akcja i nara. On nie ma 20 lat żeby jakieś wyniszczające walki robić, wpada i robi to co najlepiej potrafi. Brawo. Nic dziwnego ze boja się go do ksw wziac bo by wyjaśnił tam te pseudo gwiazdeczki w moment
#wotore
#wotore
@glupiazielonka: no spoko, tylko po co zasada 20 sekund na przytulanie skoro w walce wieczoru jest ona łamana
@szczepcio2: jak jest technika to 20 nie leci
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Sok_Mandarynkowy pewnie konkurują o nr 1 z KSW tamci też zawsze najlepsi



















@meemphis11: aż jestem ciekaw jak wypadnie w takim towarzystwie xD bo co jak co ale Wardega i Nitro gadane mają, a Karaś na głupiego nie wygląda