Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dno intelektualne


@meemphis11: aż jestem ciekaw jak wypadnie w takim towarzystwie xD bo co jak co ale Wardega i Nitro gadane mają, a Karaś na głupiego nie wygląda
  • Odpowiedz
Ale zgasił steryda ( ͡º ͜ʖ͡º) Typ jeszcze wystawiał rękę jakby chciał powiedzieć

Panie, no co on robi? Kop na twarz w parterze? Tak nie można.

#mma
#wotore
#sztukiwalki
z1x2c3 - Ale zgasił steryda ( ͡º ͜ʖ͡º) Typ jeszcze wystawiał rękę jakby chciał powied...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma na strumyku możliwości odtworzenia #wotore? Ktoś wie gdzie poza wykupieniem ppv można obejrzeć? (Walke Pasternaka widzialem, bo Mirek wrzucal na stremable)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Walka w parterze trwała dokładnie 44 sekundy, z tego duszenie trwało aż 33 sekundy zanim odklepał.

Zajebista zasada 20 sekund, aktywnego parteru i walki na gołe pięści w stójce xD Posędziowali pod Pasternaka, bo w innej walce już by kazali wstać
#wotore #mma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słabo wypadła ta gala. Zarówno od strony aranżacji i widowiskowo.
95% walk żal było na to patrzeć.
Ciekawych lub dobrych walk było łącznie ze 3?

A teraz przypomnijmy sobie jaki klimat i aranżacja była np. na wotore 2 !

#wotore #mma
s3ba11 - Słabo wypadła ta gala. Zarówno od strony aranżacji i widowiskowo. 
95% walk...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zmarnowany potencjal ściągania tego Simona, mogliby mu dać jakiegoś stójkowicza i penwie by iskrzylo a tak nuda.
#wotore
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pasternak to chyba lekko w szoku był, że tak łatwo pieniądze wpadły i do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) na treningach większe obrażenia
#wotore
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pasternak klasa, szybka akcja i nara. On nie ma 20 lat żeby jakieś wyniszczające walki robić, wpada i robi to co najlepiej potrafi. Brawo. Nic dziwnego ze boja się go do ksw wziac bo by wyjaśnił tam te pseudo gwiazdeczki w moment
#wotore
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach