pytanie mam, prosze panstwa odnosnie #wormsarmageddon
gram sobei w trybie deathmatchowym i po przedostatniej wygranej otrzymałem stopien elita. Teraz wygrałem ponowni i znow wyswietliła mi sie informacja o uzyskaniu tego samego stopnia. i tu pojawia sie moje pytanie - bug czy po prostu nie ma kolejnych stopni?
#worms #wormsy #wormsarmagedon
gram sobei w trybie deathmatchowym i po przedostatniej wygranej otrzymałem stopien elita. Teraz wygrałem ponowni i znow wyswietliła mi sie informacja o uzyskaniu tego samego stopnia. i tu pojawia sie moje pytanie - bug czy po prostu nie ma kolejnych stopni?
#worms #wormsy #wormsarmagedon















#worms #wormsarmageddon #kiciochpyta