pytanie mam, prosze panstwa odnosnie #wormsarmageddon

gram sobei w trybie deathmatchowym i po przedostatniej wygranej otrzymałem stopien elita. Teraz wygrałem ponowni i znow wyswietliła mi sie informacja o uzyskaniu tego samego stopnia. i tu pojawia sie moje pytanie - bug czy po prostu nie ma kolejnych stopni?

#worms #wormsy #wormsarmagedon
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do wszystkich wormerów: Jeżeli chcecie grać z najnowszymi z najnowszymi aktualizacjami, poprawkami i ze wsparciem najnowszych systemów i większości konfiguracji sprzętowych to musicie zainstalować patch z grudnia 2012 o numerkach 3.7.0.0. Aby móc zainstalować tego patcha, musicie mieć zainstalowaną grę W:A z oryginalnej płyty lub obrazu oryginalnej płyty, żadne "new edition" albo ripy (płyta obojętnie w jakim języku, po spatchowaniu i tak każda będzie po angielsku). Wszystkich zainteresowanych odsyłam do googla, ewentualnie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach