@wspolrzednebiegunowe: Dziedziczysz trochę sprzętu, ale jest tylko nieco lepszy od tego który dostałbyś bez importu i dość szybko okazuje się być słaby.
Importowane są także wybory z 1, ale i tak nie mają dużego wpływu na rozgrywkę, jest tylko kilka smaczków.
  • Odpowiedz
Mirki,
Zakwalifikowałem się do edycji kolekcjonerskiej wiedźmina 3.
I takie pytanie(dostanie mi się od was), czy jej cena wzrośnie po premierze? Bo nie ukrywam że chciałbym trochę na tym zarobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wiedzmin3 #witcher #wiedzmin
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wajdzik: taki "urok" kolekcjonerki która z zasady ma być towarem limitowanym i "luksusowym" i to nie dziwne, że szybko się rozeszła. Sam byłbym mocno smutał jakbym nie dał rady zamówić. Ale limit na osobę (czy na konto, nie pamiętem) jaki ustalił cdp to były 3 sztuki i nie widzę nic złego w tym, że ktoś te 3 sztuki kupił z chęcią odsprzedaży z zyskiem.
  • Odpowiedz
Jakieś interesujące mody do wiedźmina 2 oprócz full combat rebalance 2?
Instaluję po raz kolejny z chęcią przejścia całej gry bo 19 niedługo i chciałbym na świeżo sobie przypomnieć co zmienili w trójce a w podstawkę nie chcę grać bo znam wszystkie animacje/tekstury na pamięć ( ͡º ͜ʖ͡º) Podawajcie swoje propozycje w komentarzach!
#wiedzmin #witcher
FreezMan - Jakieś interesujące mody do wiedźmina 2 oprócz full combat rebalance 2?
I...

źródło: comment_2OduwQkRQxvx1oEsGtnpHrBo55tQeRDr.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech mi ktoś wyjaśni jaki jest sens dawania na starcie info, że gra #wiedzmin dostanie 16 darmowych DLC!!! Czy gdyby te wszystkie darmowe dlc było od razu w grze to coś by się zmieniło ? Każdy się podnieca że będzie 16, ale to 16!! darmowych dlc dla każdego!!! na początku. A ja się pytam jaką to robi różnice skoro każdy to dostanie za darmo przy zakupie gry. To tak jakby
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nizki: a to nie było w sumie trochę specjalnie rozdmuchane żeby trochę powytykać innym producentom, że u nich to za takie rzeczy trzeba płacić(skiny, brody itp), a u nas to dostajecie wszystko za darmo, chyba trochę taka mała wojenka ;)
  • Odpowiedz
@Nizki: przecież to taki przytyk odnośnie praktyki pewnych płatnych DLC w innych grach, za które wymagają od Ciebie grubych cebulionów, a które dają Ci w zamian bezwartościowe rzeczy jak nowy kolor broni, nalepkę na zderzak czy tą nieszczęsną "zbroję dla konia". I tutaj masz tego aż 16 i to za darmo! "Wow wow co za promocja wow!" No nie, bo takie bzdety powinny być za darmo. I u REDów są.
  • Odpowiedz
#grybezpradu #pila #warzoneresurrection

Pilskie dni fantastyki za nami! Byłem, było spoko. Tona darmowych planszówek do wypożyczenia na miejscu, stoły do gier bitewnych (pic rel #warzoneresurrection) - były mecze w #splendor. Nawet widziałem #witcher planszówkę, ale jakieś Janusze wypożyczyły i trzymały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
MajkiFajki - #grybezpradu #pila #warzoneresurrection

Pilskie dni fantastyki za nam...

źródło: comment_1RM36DiDemQIrbxRTVmfVuACocV1pteP.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach