Melduję się na stadionie godzinę wcześniej. Nie mogłem znieść gry naszej reprezentacji i postanowiłem odbić sobie Wieczystą, bo jednak wahałem się do samego końca czy iść, czy nie.
Mecz zaczyna się spokojnie, podchodziłem do niego, że najwyżej sobie Chrobry awansuje i nic się nie stanie. Postawiłem nawet zakład przed meczem na nich, żeby jakby coś nie być na minusie (m.in. czasu).
Zaczyna się normalny doping, ale ok. 10 minuty dzbany z Chrobrego
Mecz zaczyna się spokojnie, podchodziłem do niego, że najwyżej sobie Chrobry awansuje i nic się nie stanie. Postawiłem nawet zakład przed meczem na nich, żeby jakby coś nie być na minusie (m.in. czasu).
Zaczyna się normalny doping, ale ok. 10 minuty dzbany z Chrobrego




























#gielda #ekstraklasa #wieczystakrakow #wislakrakow #cracovia