Melduję się na stadionie godzinę wcześniej. Nie mogłem znieść gry naszej reprezentacji i postanowiłem odbić sobie Wieczystą, bo jednak wahałem się do samego końca czy iść, czy nie.

Mecz zaczyna się spokojnie, podchodziłem do niego, że najwyżej sobie Chrobry awansuje i nic się nie stanie. Postawiłem nawet zakład przed meczem na nich, żeby jakby coś nie być na minusie (m.in. czasu).

Zaczyna się normalny doping, ale ok. 10 minuty dzbany z Chrobrego
Erimar - Melduję się na stadionie godzinę wcześniej. Nie mogłem znieść gry naszej rep...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trafiają się rzeczywiście wychowani tam na osiedlu, którzy gadają: "wyobrażacie sobie 5 lat temu, że Wieczysta może zagrać w Ekstraklasie?". Są ludzie z Garbarni Kraków. Są dzieciaki w koszulkach Barcelony, Manchesteru United oraz Wiślacy w koszulkach Wisły.


@Erimar: i to jest w tym wpisie NAJPIĘKNIEJSZE()
  • Odpowiedz
#mecz Ciekawe czy niektórzy z #wislakrakow mają lekki gul i ból końca pleców, że Wieczysta przy pierwszym podejściu zrobiła awans, odczarowała R22 i wygrała mecze barażowe na nim ( Wiśle ta sztuka się nie udała )( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zi3L0nk4: nie, to pokazuje jedynie jak ważna jest mentalność i podejście, całej otoczki, Wisła potrzebowała kilku lat, aby to odbudować

przy w miarę wartościowych zawodnikach widocznie ma znaczenie to, że jesteś na fali i ciągle awansujesz, niż to, że spadasz

dwie drużyny zaczynały z innego pułapu, jednak spadek Wisły z Ekstraklasy to był olbrzymi ciężar na wielu płaszczyznach, Wieczysta budowana na mentalu ciągłych wygrywów, bez znaczenia ma poziom
  • Odpowiedz
Może głupie pytanie, bo nie orientuję się w tych układach i sympatiach - ale czy ta cała Wieczysta nie mogłaby występować na stadionie Cracovii? Przecież to jest też obiekt miejski, a chyba bardziej pojemnościowo pasuje im grać na mniejszym obiekcie w przypadku awansu. To chodzi tylko naprawdę o to, że ten Kwiecień i środowisko Wieczystej jest pro-Wisła czy o co? #wislakrakow #wieczystakrakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Novyy: A to znam. Ogólnie trochę racji miał, ale zbyt przesadził. Tak samo jak odpowiadał o żonie, ktoś tam mu zarzucił zdradzanie, wyloty na wyspy z kochanką, czy coś... To się stawiał. Tam chyba padło to słynne zdanie: pomyliłeś odwagę z odważnikiem.

Ja osobiście za tym panem nie przepadam.
  • Odpowiedz
#wislakrakow z briefingu po ogłoszeniu Carlsberga wyszło kilka ciekawych informacji (całość tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=37LmkO7WtgQ&t=8s):
- rezerwy będą grać w Myślenicach, na nowym stadionie Dalinu
- współpraca z Holendrami odnośnie szkolenia młodzieży, z jednego z największych klubów
- temat Szachtara nadal otwarty, decyzja w ciągu paru tygodni, mają pierwszeństwo względem Wieczystej
- po kilku zawodników na każdą pozycję wybranych, negocjacje ruszą po końcu rozgrywek, 2-3 tygodnie pojawią się pierwsze transfery
- ma być jak najwięcej Polaków, ale
Heero21 - #wislakrakow z briefingu po ogłoszeniu Carlsberga wyszło kilka ciekawych in...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heero21: jakoś niedawno widziałem artykuł, że w Lecce ponoć dość chwalili Staszaka i była nawet mowa, że go wykupią.
Ale jeśli wróci do nas i rozwinął się we Włoszech tak jak Krzyżanowski, to nie będę miał nic przeciwko jego powrotowi.
  • Odpowiedz
Zaczyna się zajebisty okres plotek, transferów, nowych sponsorów, koszulek, logotypu (ten miał być na rok), współpracy, deali i innych. A w tym roku wyjątkowo sobie ostrze żeby na newsiki bo pewnie awans, wydarzenia medialne, i Peter Moore otworzyli sporo drzwi biznesowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wislakrakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aerwin: biorąc pod uwagę, że Wisła się klika, to farmazonów pewnie będzie puszczonych wiele, byle by wejść w artykuł i zrobić ruch na stronie. A że to będzie fake albo niesprawdzona wiadomość? Panie, kto z dziennikarzy by się tym przejmował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy można być większym #damskiprzegryw niż ja?
Nie mam jeszcze 30 lat, a już czuję się jakbym przegrała całe życie. Niedawno straciłam pracę, wcześniej (nadal) walki z depresją, Aspergerem i dyssocjalnymi zaburzeniami osobowości. W podstawówce byłam regularnie gnębiona, bo „dziwna”, „niemrawa”, „odklejona”. Dzieci potrafią być bardziej okrutne niż dorośli.
Do tego jestem kibicką Wisły Kraków, co dla wielu ludzi brzmi jak jakiś żart, bo przecież BABIE „nie wypada” interesować się
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zssrauamaiw:

depresją, Aspergerem i dyssocjalnymi zaburzeniami osobowości

Do tego jestem kibicką Wisły Kraków


XDDD przepraszam, strasznie komicznie to złożyłaś, a poza tym to życzę dużo siły i do zobaczenia na derbach
  • Odpowiedz