Dobra, nie znam się. Co z tego mogę wyłączyć z autostartu?

-Adobe reader and Acrobat Manager

-Akamai Net Session Client

-Bluetooth
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem zacząć korzystać ze SkyDrive na Windows 8.1, wrzuciłem tam pliki z DropBoksa. Doszedłem do wniosku, że nie chcę tego trzymać na partycji systemowej, przeniosłem do innej i przestało mi się synchronizować z chmurą (choć aplikacja kafelkowa ciągle widziała te pliki). Przeniosłem wszystko z powrotem do początkowego folderu, dalej nie synchronizuje się, gdy wchodzę na skydrive.live.com, to widzi jedynie te kilka plików, które wcześniej zdążyło zuploadować. Jedyny sposób na wrzucenie czegoś do
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalkosecki:

He he, jak jesteś podpięty do konta Microsoft to żeby usunąć hasło to najpierw w Ustawieniach Komputera musisz się przełączyć na konto lokalne. Potem z konta lokalnego usuwasz hasło i po problemie.
  • Odpowiedz
Ach nie mam partycji startowej zaszyfrowanej. Tylko podmountowuje specjalna, wiec to nie ma wplywu na start. A system startuje mi w parę sekund.
  • Odpowiedz
#foobar #windows81 #kiciochpyta

Mirki - wiecie może jak w Windows 8.1 podpiąć klawisze funkcyjne pod Foobara? Od czasów aktualizacji Windowsa do 8.1 - który jest dnem, wszystkie funkcyjne klawisze działają tylko na Windowsowym odtwarzaczu. W preferencjach do Foobara mam zaznaczone wszystko co trzeba w ustawieniach powłoki, ale nie specjalnie to pomogło. Macie jakieś pomysły? Pracuje na Acer Aspire V3.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki #windows7 czy #windows8? Obecnie mam #windows8 ( #windows81 konkretnie) ale w ciągu tygodnia już ze 3 razy bootloader musiałem przywracać, coś zaczęło szwankować od aktualizacji do 8.1, zastanawiam się nad zmianą.

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój pan i władca, czyli system Windows właśnie nakazał mi zapisać pracę bo za 15 minut będzie się restartował.

K---a, co za czasy żeby komputer mi rozkazywał i o---------ł samowolkę.

#windows #windows81
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtekmaj: Nie proponuje, wymusza. A ja nie wyłączam nigdy normalnie komputera (laptopa), tylko hibernuję, po co marnować czas na otwieranie wszystkiego od nowa.
  • Odpowiedz