Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Cesarz_Polski: jeszcze nie chyba czekam gdzie można słać pozdrówki?
- 0
@CzlowiekXD: na fejsie?
- 10
A pamiętacie jak na Wembley przed wejściem na płytę spotkaliśmy Marka Sierockiego desperacko poszukującego biletów na sprzedaż? Ale było zabawy!
#wembley74 #topwszechczasow #pdk
#wembley74 #topwszechczasow #pdk
@mkd0: Ja kilka dni wcześniej pamiętam Wojtka Manna jak pod Royal Albert Hall próbował sprzedać frajerom kilka regenerowanych smalcem winyli co by na szybko uzbierać hajsy na koncert Floydów
- 1
@dr_gorasul: To było jeszcze zanim zmienił imię na Wojtech, zawsze robi mi się smutno na myśl o nim, szkoda człowieka.
- 11
Witam, dopiero wstałem, były już jakieś pozdrowienia od Mirków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#topwszechczasow #wembley74
#topwszechczasow #wembley74
@oficer-prowadzacy: na bieżąco ;)
- 7
@gizio46: to była dobra akcja :D
Jaka tu cisza przed dzisiejszą burzą :) witam kochanych mirków zwłaszcza tych z #wembley74 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #topwszechczasow
Przypominam, że jutro w #trojka #topwszechczasow - czy odpalamy jutro znów #wembley74 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiciochpyta #heheszki
#kiciochpyta #heheszki
- 59
Pierwszy od wielu lat #sylwester w domu i aż się brzusio i główka cieszą, że obudzę się bez kaca i wielu towarzyszącym przy tym dolegliwościach. Dziś kulturalnie #sylwesterzwykopem I związku z tym zaplanowałem sobie jutrzejszy Nowy Rok i mam nadzieję, że uda mi się ten plan zrealizować i nikt go nie sp**** na dzień dobry
- 8:00 kościół
- 9:00 - 21:00 radiowa #trojka i oczywiście
- 8:00 kościół
- 9:00 - 21:00 radiowa #trojka i oczywiście
- 8
@Proobs: Ciekawe kiedy #gimboateizm się odezwie z tekstem "LOL DO KOŚCIOŁA IDZIE XDDDDDDDDDD" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
@Furious: @MagiczneCiasto: Gimbusy stoją pod biedrą i zaczepiają ludzi z tekstem "kupi nam pan szampana za 6 zł"
- 11
Zaraz na TVP Kultura koncert Delicate Sound of Thunder (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
22:05
#pinkfloyd #wembley74 #rock #rockprogresywny #muzyka
22:05
#pinkfloyd #wembley74 #rock #rockprogresywny #muzyka
źródło: comment_TyUvapxJkOH77AyjXrsDHRLOvYXI5cVi.jpg
PobierzPrzypominam mirki, że w środę mamy rocznicę #wembley74 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) coś będziemy świętować?
#pinkfloyd #wembley1974
#pinkfloyd #wembley1974
@panna_aparatka: no raczej
- 0
Jako że zbliża się #topwszechczasow to może warto by zrobić jakąś akcję tak jak w zeszłym roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może niekoniecznie #mirki z #wembley74 ale już np.: masowe głosowanie na "Never Gonna Give You Up" Ricka Astleya albo Krzysztofa Krawczyka żeby te piosenki znalazły się wysoko w notowaniu mogłoby być całkiem zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może niekoniecznie #mirki z #wembley74 ale już np.: masowe głosowanie na "Never Gonna Give You Up" Ricka Astleya albo Krzysztofa Krawczyka żeby te piosenki znalazły się wysoko w notowaniu mogłoby być całkiem zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@oficer-prowadzacy: Myślałem nad tym. Jakby wysyłać Piotrkom i Markowi mikro pasty związane z ówczesnymi piosenkami? Historie na pozór banalne, ale dla kumatych. Wiadomo, zarzutka na skale Wembley może się nie udać, ale takie mniejsze owszem. :)
Może być śmiesznie, byleby nie chamsko. Nikomu nie stanie się krzywda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może być śmiesznie, byleby nie chamsko. Nikomu nie stanie się krzywda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@wujeklistonosza: creative m2600 ;>
- 0
@Talluviel kultowe są i bardzo dobre !
konto usunięte via Android
- 84
@wujeklistonosza: moze widza tecze i mysla, ze jestes gejem xD
- 17
@rrobot: @wujeklistonosza: Ja dzisiaj taką :p
źródło: comment_H3YqtRH7x1g11xu7RSYkFzPXy9lVVahd.jpg
Pobierz@wujeklistonosza: taguj #wembley74
- 1
Żeby pojawiły się listy "w miarę zadowolony słuchacz Mirek"
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#trojka #3wymiarygitary #baron #cytatywielkichludzi #wembley74
- 1
czy były jeszcze jakieś "Mirkowe akcje" w #trojka #topwszechczasow niestety nie mogłem być z Wami przez cały dzień, a mam nadzieje że nie zawiedliście i jeszcze jakieś pozdrowienia od ekipy #wembley74 i Budki Suflera były na antenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
No to nadpływamy. Złapmy się za ręce i wszyscy razem wspólnie!
Jest mi niezwykle miło poinformować, że na miejscu pierwszym w tym roku 9 Polskiego Topu Wszechczasów:
Krzysztof Krawczyk - "Parostatek"
Dziękuję Mirkom z czatu za całodniowe słuchanie audycji. :) Do zobaczenia za pół roku na Topie.
#topwszechczasow #wembley74 #lublin79 #polskitopwszechczasow #muzyka #takaprawda #takbylo #sautepoleca
Jest mi niezwykle miło poinformować, że na miejscu pierwszym w tym roku 9 Polskiego Topu Wszechczasów:
Krzysztof Krawczyk - "Parostatek"
Dziękuję Mirkom z czatu za całodniowe słuchanie audycji. :) Do zobaczenia za pół roku na Topie.
#topwszechczasow #wembley74 #lublin79 #polskitopwszechczasow #muzyka #takaprawda #takbylo #sautepoleca

#wembley74 - pamiętacie? 5 lat później spotkaliśmy się na koncercie Budki Suflera w Lublinie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
http://www.wykop.pl/link/3151439/mirki-w-9-polskim-topie-wszechczasow/
#takbylo #truestory #muzyka #trojka #topwszechczasow #sautepoleca
http://www.wykop.pl/link/3151439/mirki-w-9-polskim-topie-wszechczasow/
#takbylo #truestory #muzyka #trojka #topwszechczasow #sautepoleca
























#topwszechczasow
poza tym wypok by już huczał ;)